Vánoční svátky a nějaké dárky!

12/26/2016

Dnes se tu hlásím s novým článkem ve kterém bych Vám ráda ukázala nějaké fotky a momentky z Vánočních svátků. Vánoce mám ráda, jen bych si přála ještě více volného času k dokonalosti a o něco méně práce ale i tak to byl skvěle trávený čas s blízkými. 

Každý rok se těším na jídlo, když na Štědrý den mám stejně vždy nějak stáhlý žaludek a nemám takový hlad, pak si to na vánoční hody bohatě vynahradím jak je u mě zvykem. To že dostanu nějaký dárek je už další skvělá věc, letos jsem dostala hned několik skvělých dárků a některé z toho Vám dnes i ukážu. Některé důležité dárky které mi udělali největší radost v článku ani nemám ale bezesporu to je R1 což asi většina z Vás ani neví co to je ale vyvolený to ví a to hlavní. Třeba se někdy o svůj skvělý dárek podělím a odtajním Vám další svůj koníček a co ráda dělám ve volném čase.
Letos mě asi nejvíc pobavilo jak si můj pejsek Meggie našla ihned pod stromečkem svůj dárek a pak si s ním chtěla stále hrát, což mě vážně potěšilo že jsem vybrala hračku která se jí líbila ( jelikož věřte že to není to úplně jednoduchý úkol! ). 
Zachutnalo mě o svátcích dávat si sváteční cappucino do kterého bylo přidané vaječný likér a nebo mám ráda čaj Masalu který je nejlepší! Pokud se mě zeptáte co mám nejraději za sladké tak jednoznačně to jsou makronky! A když máte skvělýho přítele který to ví tak to ještě lepší bonus. 
Letos jsem zjistila že mě baví minimalistický balicí papír, kdo by to byl čekal když mě minimalismus baví obecně nejvíc a vlastně ve všem. Pro je to tak že v jednoduchosti je krása, alespoň co se týče materiálních věcí. 
Teď bych Vám chtěla ukázat vánoční dárky které jsem letos dostala. 
Zimní boty Sorel, nejlepší zimní boty které aktuálně mám, nejteplejší boty které mám! Zkrátka jsou boží a o jeden pár budeme brzy soutěžit! Mám nově i konečně farmářky které jsem tak dlouho chtěla a ty které vidíte na fotkách jsou pro mě naprosto ideální. 
Mám ráda překvapení a letos jsem jich pár opravdu dostala jako třeba balíček od Avonu který byl krásně zabalený ale i uvnitř byl naprosto dokonalý! To samé platí i u značky Yves Rocher, dostala jsem od nich balíček plný produktů z vánoční edice která se velmi povedla, no podívejte se sami, chystám článek a to už brzy abyste stihli ještě něco nakoupit když Vás to zaujme. Malý tip už teď a to utíkejte pro balzám na rty který je za pár korun a naprosto boží!
Konečně mám parfém Sí od Giorgio Armani který tak bezmezně miluju takže jsem spokojena.
Dostala jsem dvě malé kabelky a obě z Manga, kochám se nad nimi! 
Z oblečení tu máme taky něco třeba jednoduchou mikinu, trička který mají skvělá střih nebo šálu s krásným vzorem. Co mě ale dostalo třeba nejvíc je svačinová taška na jídlo, přijde Vám to taky tak skvělá záležitost? Já si nemůžu pomoct ale mě rozhodně! 
A jelikož jsem se dala tento rok na cvičení tak tu nesmí chybět něco na to třeba skvělý tričko Work Out který mám doma již v černé barvě a na cvičení je skvělý, jelikož je moc příjemné a rychle schne. Švihadlo mi chybělo a teď ho konečně mám takže hned větší motivace se k něčemu ještě víc dokopat. 

Tak to jsou mé dárky, podělíte se které jste dostali Vy? Budu se těšit na Vaše komentáře! 

Podobné články

6 komentářů

  1. Náš pes si zase našel svoje dobrůtky a pak ke každému, kdo zrovna něco rozbaloval chodil a koukal, jestli taky nedostal dobrůtky :D Tyhle radosti mě stejně baví nejvíc! Moc hezké dárky jsi dostala:)
    Sim in the Bubblegum

    OdpovědětVymazat
  2. Tak nejvíc se mi líbí krabice plná produktů od YR, krabice od Avonu a taky ty botičky a kabelka! Fakt krása!
    Beauty by K. + u mě na blogu najdeš soutěž o parfém

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥