VÁNOČNÍ TIPY 2. ČÁST - NOTINO

12/10/2016

Dnes budeme trochu navazovat na předešlý článek jelikož minule jsem Vám dala tip na dárek ohledně něčeho na sebe tak dnes bude trošku jiný tip, podívejte se.
Je to dnes přesně týden co jsem psala 1. část vánočních tipů a dnes jsem se ozvala znovu! Dnešní tipy budou tentokrát pro mužskou část takže je vlastně tento článek vhodný pro nás dámy, pokud hledáte inspiraci co koupíte své drahé polovičce nebo tátovi, dědovi, bráchovi nebo kamarádovi. 
Tito tipy se budou určitě hodit pro ty muže které o sebe rádi pečují a není jim úplně jedno jak vypadají. Mám ráda když muž voní a používá parfém, rozhodně mě to zaujme víc než když nepoužívá vůbec nic. Samozřejmě všeho moc škodí a přehnaná péče je pro mě už příliš, aby byl chlap v koupelně delší dobu než já, to by bylo zlý. 
Samozřejmě pak je to otázka zda praktické udělají někomu radost, přece jen né všechny takové dárky ocení ale rozhodnutí je Vás a danou osobu přece jen znáte nejlíp Vy. Takže se u mě můžete inspirovat a nebo taky třeba ne. Zítra máme totiž třetí advent a už se nám pomalu blíží Štědrý den, nějak moc rychle to utíká, zatím nepanikařím takže dobrý. Myslím že letos poprvé mi to vyloženě opravdu nestresuje že nemám skoro žádné dárky, jelikož to nechávám na poslední chvíli jako vždy jenže teď mám k tomu už jiný postoj který mě nechává v klidu. Hlavní je zanechat klid a to je pro nejdůležitější. 
Jak název článek napovídá, veškerá inspirace produktů z mého článku najdete na Notino.cz kde je obrovský sortiment. 

 Jako tipy jsem našla hned několik sad které mě na první pohled zaujaly a myslím že nejsou k zahození. Nejvíc se mi líbí sada Calvin Klein a to sada vůní, všechny pěkně pohromadě, to mi přijde jako skvělý nápad a pak daný muž najde svoji vůni které mu bude sedět a nebo bude střídat každý den jinou vůni. Versace nebo Giorgio Armani, mají podle mě jedny z nejkrásnějších parfému, přijde mi že nikdy nezklamou. Pečující sady jako krémy, deodoranty nebo sprchové gely určitě taky nepřijdou nadarmo a někomu by mohli udělat radost, rozhodně jsou užitečné. 
Když myslíte že kosmetika by nebyla ta pravá tak co takhle nějaký elektronika? Třeba zastřihovač vousů nebo vlasů, věc která je užitečná a muž rozhodně ocení. Vím sama že je to věc kterou každý muž ocení a pokud ji doma ještě nemá tak by měl mít, určitě za to bude rád. Někdy je tohle totiž rychlejší než návštěva kadeřníka. 
Levnější varianta dárku tu mám třeba sadu Old Spice, pro mě má tato značka moc pěkné parfemace a je to stálice mezi značkami které jistě neomrzí. Víte že můžete čekat něco dobrého což tato značka je. Pokud hledáte kosmetický dárek ale uvítali byste něco přírodnější tak tu mám ideální sadu Weleda, jelikož tato značka je přírodní. 
A pokud chcete úplně něco skvělého tak je to tento box! Tyto boxy jsem Vám ukazovala už minule ale v tom rozdílu že byly pro dámy a dnešní boxy jsou vyloženě pánské. Každý box je určen k nějakému účelu pro tělo, pleť nebo třeba vlasy, záleží jaký chcete vybrat, což je v nabídce.  Rozhodně můj největší favorit je box s parfémem Dior Fahrenheit který voní dokonale a je to klasika, v boxu je pak ještě hydratační péče pro unavenou pleť Biotherm Homme Total Recharge, podle mě skvělá dvojka kterou muž ocení. Vybrala jsem zrovna ten který má poměrně vyšší cenu ale tak parfém Dior je sám o sobě dražší takže ta cena není zase tak vysoká když porovnáte ceny jindy. Vybrat můžete box který je i daleko levnější a cenově přijatelnější, stačí jen vybrat.

Takže otázka zní jako před týdnem, máte už dárky pro své muže v rodině či blízké? Máte nějaké pokrok po týdnu od minulého článku?

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥