Nová radost!

1/24/2017

Zdravím Vás! Doufám že start nového týdne Vám začal dobře a že bude pokračovat jen v dobrém duchu.

 Musíme si přece tvořit hezké chvíle a dělat si nějaké drobné radosti a třeba i takové že si něco krásného pořídíme. Já jsem se jednu takovou radost pořídila tak že jsem si objednala kabelku Mango. Dlouho jsem rozmýšlela zda si ji mám objednat přece jen kabelka je docela mála, nepraktická ale praktičnost šla stranou a vyhrálo to že je tak krásná! Úplně ji vidím jak ji budu nosit třeba ke křiváku a tím trošku rozrazím svoje černé outfity nebo se bude hodit na nějaké společenské příležitosti, meze se s ni nekladou. Nakonec jsem udělala jedině dobře že jsem ji objednala!

Mám tu pro Vás ještě jeden tip! Můj nákup jsem udělala přes tipli.cz, kde jsem se zaregistrovala a pak jsem našla e-shop Answear.cz a proklikla jsem se přímo do e-shopu. Díky prokliku z tipli se mi totiž vrátí cashback z mého nákupu, takže časem si můžete poslat odměny za účet. Tipli dává největší odměny z podobných portálů které u nás jsou a když by tomu tak nebylo tak odměnu dorovnají. Další skvělá věc je třeba to že nemusíte mít určitý limit aby Vám vyplatili odměnu ale vyplácí se už od 1 Kč takže i když to bude pár korun můžete si je nechat vyplatit. Přijde mi to skvělá věc pro někoho kdo nakupuje on-line jelikož se mu část jeho nákupů vrátí zpět, tím pádem budeme mít časem zase na část svých nákupů.
Teď bych se chtěla podělit o moji zkušenost když jsem si nechala vyplatit odměnu tak byla schválená ještě ten den a do dvou ní jsem ji měla na účtě, takže paráda! A víte jak to aktuálně dopadá? Že hledám něco co nutně potřebuji a plánuji využit tuto službu opět. 
Co si o tomto nápadu myslíte? Využíváte toho někdo? Já ano, jelikož se mi tento nápad líbí a přijde mi fajn!

*Sponzorovaný článek

Podobné články

11 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥