Péče o ruce YR

1/19/2017

Venku máme asi -50 a nejen že je mi snad ve všem zima ale občas mám pocit že mrznu! Dobře, nebudu zase až tak moc dramatická. Ve svém okolí často poslouchám stěžování si na to jak má kdo suché či popraskané ruce a tak si říkám že to možná trápí i Vás. Už je to nějakou dobu co testuji tyto tři produkty na ruce od Yves Rocher*a dnes bych se ráda podělila o své dojmy. 

První dva produkty jsou krémy na ruce hydratační s bio arnikou a  2v1 ochrana s hydratací - tyto dva krémy mi dělají v poslední době dost často společnost, jeden už skoro dochází. Jde tu aspoň vidět jak často je používám což se u mě tak moc nestává, jelikož krémy na ruce snad nikdy úplně do dna nespotřebuji, nevím čím to je. 
Z obou krémů mám takový pocit že jsou si vlastně dost podobné, skoro totožné. Oba mají příjemnou vůni což bude pravděpodobně arnika, ale nikdy jsem k ní nečuchala tak vlastně ani nevím, navíc je jedovatá tak snad nakonec i díky bohu.. Arnika je léčivá rostlina která hojí poranění a záněty což se určitě hodí mít takovou látku obsaženou v krému na ruce. 
Nadmíru jsem spokojená s hydratačními schopnostmi které jsou na jedničku! Používám je v poslední době hlavně na noc, jelikož přece jen musím chvíli čekat než se vstřebají, není to nějak dlouhá doba ale chvíli čekat musíte. Ráno se vzbudím a ruce mám krásně jemné a hydratované.
Krém na ruce u mě musí splňovat několik bodů - hydrataci, příjemnou vůni a aby se rychle vstřebával! Všechny tyto body splňují až teda trošku na poslední bod, vstřebává se trošku pomaleji, proto má skoro plný počet. 
Další produkt je zimní balzám na ruce a nehty s bio arnikou - balzám na ruce jsem asi nikdy neměla, nebo aspoň mám takový dojem. Mile mě překvapil tento, je poměrně dost hustý a velmi hydratační. Vůni má stejně příjemnou jako předešlé krémy. Říkala jsem si že jeho využití bude skvělé třeba na chodidla a proto tak konám. Díky jeho hutnější mastnější konzistenci je právě ideální na nohy, jelikož podle mě je to část těla na kterou se dost často zapomíná což by ale neměla. Chodidla jsou po pravidelném mazání daleko příjemnější a méně vysušené. Rozhodně je tento produkt trefa do černého! Samozřejmě ale produkt můžete používat i na ruce což je možnost ke které je krém určen a i v této variantě je fajn.
Jak Vás produkty zaujaly a jakou používáte péči na ruce či nohy Vy?

Podobné články

6 komentářů

 1. Ten zimní balzám jsem držela o víkendu v ruce, ale nakonec jsem se rozhodla pro jiné produkty :D.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. tiež často zabúdam na starostlivosť o nohy, a ten balzám vyzerá na neho ako stvorený :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Jejich krém na ruce jsem ještě nezkoušela, ale ráda bych to napravila :))
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥