Příchod roku

1/02/2017

Vítám Vás u prvního článku v roce 2017! Docela nezvyk psát nový rok, hned na začátku jsem samozřejmě udělala chybu a napsala již loňský rok, díky bohu jsem si toho všimla hned a chybu včas napravila. 
Doufám že jste oslavili Nový rok tak jak se Vám chtělo a že to bylo fajn. Já jsem ho oslavila v nejlepší společností a měla jsem se naprosto skvěle! 

Nový rok si pro nás přichystal mrazivou nadílku jak můžete vidět na fotkách a vypadá to pohádkově! Nemám ráda zimu, jelikož jsem zimomřivá a je mi skoro furt zima což občas nese různá negativa. Posledních pár dní ale tak trochu měním názor jelikož pohled na tuhle krásu je pro mě uklidňující a hned je pro mě ta zima snesitelnější, navíc ležet pod teplou peřinou taky není tak špatný. 
Mráz který nastal mě doslova očaroval a tak jsem se ho snažila alespoň trochu zachytit. Miluji focení a je to činnost která mě neskutečně uklidňuje. Pokud chcete načerpat nějaké čisté myšlenky a popřemýšlet nad nějakými věcmi které třeba řešíte je ideální jít fotit, sama nebo s někým, to už záleží na Vás jaké společnosti dáte přednost. Některé fotografie které jsem vyfotila mě osobně přijdou jak z nějakého hororu, které mě tak baví, což mě přivádí k tomu že bych měla brzy vydat zase #kulturníokénko jelikož jsem od posledního článku samozřejmě něco viděla a horor tam taky bude. 
Další bod který bych chtěla zmínit je to že mi nesmírně chybí že podobných článků je tu za poslední dobu pomálu, což bych chtěla napravit tak doufám že to dodržím. Ono se může zdát že takový článek je jednoduchý, ale hlavní jsou fotky a bohužel né vždy je příležitost jít něco fotit. Mohlo by se na první pohled zdát ale žádné předsevzetí to není, žádné si nedávám, mám stále stejné které mám celoročně které snad ani zmiňovat nebudu, přece sem nebudu psát svoji negativní vlastnost že jo.  

Můj příchod roku byl tedy skvělý a Nový rok mi též začíná krásně, takže věřím že to tak bude pokračovat i nadále! Doufám že se budete mít taky fajn!
PS. Dejte mi vědět co si myslíte o fotkách a zda chcete občas vidět i nějaké podobné články tohoto typu. Zpětná vazba je pro mě důležitá. Zatím se mějte krásně a brzy zase u dalšího článku!

Podobné články

12 komentářů

 1. Fotky se ti moc povedly a už se těším na tvoje články v roce 2017 :).
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. Naaadherny fotky! Stastnej novej rok xx

  OdpovědětVymazat
 3. Nádherné fotky! :-) Mám to podobně, taky jsem hrozně zimomřivá a zimu jsem nikdy moc nemusela, ale v poslední době měním názor a když je mráz a sníh, tak musím uznat, že je to prostě krásný a člověk si odpustí nadávat na zmrzlý nohy a mokrý oblečení :-)
  Lovely imperfections

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! :) Jsem ráda že v tom nejsem sama. :D

   Vymazat
 4. to sú prekrásne fotky, mnohé by vyzerali úžasne zarámované na stene! :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥