ROZBALENÍ GLANC BOXU #5

1/10/2017

Zdravím Vás! Ozývám se s dalším novým článkem, dnes bych chtěla ukázat obsah Glanc Boxu který mi přišel v prosinci. Možná si říkáte že už máme leden a box byl aktuální minulý měsíc ale tohle je spíše pro představu abyste viděli co v boxu tak většinou bývá. Jelikož boxů je vždy určitý počet,  nejdou objednávat do nekonečna, kdo je rychlejší s objednávkou tak ho má. Pokud Vás box zaujme a chtěli byste třeba příští vydání tak je nejjednodušší sledovat jejich stránku kde se vše dozvíte včas. Zrovna tato verze boxu tedy Glac vychází párkrát za rok, není pravidelný jako Brandnooz který též odebírám. 

Podíváme se tedy na obsah který v boxu byl. 
Dove Cashmere Comfort tělový krém z řady DermaSpa, z tohoto produktu jsem byla nejvíce nadšená jelikož tato řada se značce povedla. Skvěle hydratuje a krásně voní, mě osobně nejvíce ze všech řad!
V péči o tělo pokračujeme a tentokrát s krém na ruce Dermacil SOS Repair, kdy více hydratovat ruce než-li v zimě. Krém má příjemnou vůni která se podle mě může líbit většině, jelikož není nijak moc výrazná ale zkrátka příjemná. 
Limitovaná edice Perwoll na černo prádlo potěšilo, jelikož kdo má nejvíc oblečení v černé barvě? Já!
Teď tu máme poslední tři produkty které se hodí do domácnosti a to tekuté mýdlo Radox, Domestos tuhý WC blok a Savo na nádobí
Všechny produkty se náramně hodí a takhle je mám pěkně pohromadě v jednom boxu.  S obsahem tohoto boxu jsem nadmíru spokojená a budu ráda dál objevovat další!

Podobné články

4 komentářů

 1. Já jsem s tímto boxem byla moc spokojená a už jsem všechny vyzkoušela. Fakt super a brlaa bych ho klidně každý měsíc.
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mám stejný názor taky bych brala každý měsíc. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥