Vánoční limitovaná edice YR

1/04/2017

Zdravím, dnes jsem tu s novým článkem a budu se snažit ještě navodit trochu té vánoční atmosféry, která již mizí. Chtěla bych Vám ukázat vánoční limitovanou edici značky Yves Rocher*! Pár dní před Štědrým dnem přišel balíček, ve kterým jsem měla hned několik produktů z vánoční edice a pustila jsem se do zkoušení, jelikož ty vůně jsou krásné! Stále jsou edice aktuální tak dokud je ještě čas sehnat, jsem tu s reportem abych Vám třeba něco doporučila! Pokud jste zastáncem této značky tak jistě víte že probíhají docela velké slevy, což mě moc nenechává chladnou, ach jo ale co s tím nadělám. Nenadělám s tím asi nic, jelikož mám doma plno kosmetiky kterou nestíhám spotřebovávat takže doporučím aspoň Vám že jsou ty slevy a tak toho využijte pokud něco potřebujete.

Ukážu Vám tedy postupně tři řady které ke mě přišly a celkově produkty zhodnotím jak mi sedí. Všechny produkty jsou z tělové péče a já mám právě na tělo nejraději přírodnější věci takže dnes budu hlavně chválit.
První řada je brusinka a mandle - jednoznačně můj největší favorit z těchto tří řad! Ta vůně mě dostala hned na první přičichnutí. Do čeho jsem se pustila jako první byl balzám na rty, který od té doby tahám stále sebou. Dobře hydratuje a krásně voní, což je pro mě u balzámu nejdůležitější! Dalším mým favoritem je krém na ruce, též krásná vůně a dobře hydratuje ruce, navíc se rychle vstřebává takže ideální do kabelky kdy nechcete čekat než se vstřebá. Posledním produktem který jsem z této řady zkoušela je sprchový gel, co Vám mám na to psát, jsem s ním spokojená jako se všemi produkty z této řady. Zbytečně nevysušuje pokožku a zanechává ji pěkně provoněnou. 
Pokud máte rádi vůni brusinek a mandlí, určitě Vás tato řada zaujme.
Druhou řadou je mandarinka a koření - je těžké hledat nějaké zápory když jsem s produkty spokojená takže žádné jsem nenašla! Z této řady mám sprchový gel a tekuté mýdlo na ruce, produkty mají krásnou vůni a tahle vůně mi přijde asi nejvíc řekněme vánoční, nevím čím konkrétně to bude ale pravděpodobně tím kořením. Tato značka má skvělé produkty na tělo takže nemám co vytknout! 
Třetí a zároveň poslední řadou je hruška a kakao - hned na začátek ujasním své hodnocení, plné hodnocení tentokrát nedávám, jelikož nemám rádu hrušku! Nemám ji ráda v ničem a proto je moje hodnocení nižší než předešlé řady, zkrátka se tu odrazila moje averze na toto ovoce. Abych tuto řadu jen nesnižovala tak naopak kdo má rád vůni hrušek bude se Vám tato edice líbit, jelikož jsou tam opravdu dost cítit hrušky a k tomu lehce kakao. Samozřejmě bych to nebyla já a produkty jsem přesto vyzkoušela abych věděla jaké jsou, dostalo se ke mě tělové mléko, peelingový gel a toaletní voda. Po krátkém vyzkoušení putují k mamce jelikož ta má ráda vůni hrušky. Produkty jsou fajn a plní stejně dobře svůj účel jako předešlé produkty. 

Vyzkoušeli jste něco z vánoční edice? A pokud Vás něco z toho zaujalo tak tady dávám odkaz kde se můžete podívat jaké produkty jsou v nabídce. 

Podobné články

10 komentářů

 1. Vypadá to moc hezky! :) Vybrala bych si mandarinku a koření!

  OdpovědětVymazat
 2. Já jsem si koupila tělové mléko z té poslední řady a nádherně voní, jinak jsem se musela hlídat abych toho nekoupila víc :D.
  Můj blog: Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto tě chápu, ty vůně jsou krásné. :)

   Vymazat
 3. Jejich vánoční balíčky mám velice ráda! :)
  Giveaway Saloos

  OdpovědětVymazat
 4. Zaujala ma brusinka a mandle a potom hruška a kakao, čo môže byť veľmi zaujímavá kombinácia. :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 5. práve tá posledná rada s hruškou a kakaom ma zaujala najviac :) ale chápem, že ak máš averziu na to ovocie, tak potom sa ti nebude nič také páčiť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥