6.Narozeniny Blogu

2/23/2017

Všechny Vás krásně zdravím! Dnes máme 23.2.2017 a když bychom se vrátili o 6 let zpět tak tu máme den kdy jsem založila tento blog. Co Vám napíšu je to že ten čas vážně neuvěřitelně letí a utíká. Není to samozřejmě nic nového pod sluncem ale stejně se o tento postřeh musím podělit. Rekapitulace těch několik let je vskutku velmi zajímavá a stalo se toho strašně moc, kdybych měla o všem napsat tak by to dalo asi na knihu. Velmi zásadní rok pro mě byl určitě tento a minulý, hned v několika aspektech v pozitivním slova smyslu za což jsem neuvěřitelně vděčná. Občas jsem zariskovala hned v několika věcech které se nakonec velmi povedly a můj život je díky tomu skvělejší a projasněnější, proto bych se tím měla řídit více a jít kupředu novým příležitostem které čekají.

Nesmírně vděčná jsem za to že mě blog stále baví, je to můj koníček a pracuji/dělám na něm jen když chci a né z nutnosti. Snažím se s Vámi komunikovat tak jak to jen jde a baví mě Vaše zpětná vazba u článků. Nikdy jsem moc neřešila zda Vás třeba zajímá zda je článek sponzorovaný nebo že jsem dostala nějakou věc na testování a od začátku roku jsem se rozhodla tak že to v článcích uvádím abyste o tom věděli. Dále mě baví menší změna v recenzích dávat hvězdičkové ohodnocení, myslím že tím hned vidíte jak jsem s produktem spokojená. Malé změny které mé působení na blogu zpříjemňují a baví. Doufám že Vás blog bude bavit i nadále a že se najde někdo kdo si nějaký článek který tu najdete rádi přečtete. 

Abych to mé působení tady nějak oslavila tak si  dám na to nějaký drink! Zatím se mějte krásně!

Podobné články

11 komentářů

 1. Velká gratulace ke krásným narozeninám blogu :-) Ráda se sem vracím :-) ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Gratulujem k tak krásnemu číslu. Ja budem mať cez leto 5 rokov od založenia blogu. leti to!
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc a tobě přeji hodně štěstí taky v blogovém světě. :)

   Vymazat
 3. Gratuluju! 6 let to už je poměrně dlouhá doba, tak ať se ti i dál daří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :), to docela je a stále mě baví. :)

   Vymazat
 4. Tak to je naozaj krásne číslo! Prajem všetko najlepšie :)
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to je teda už pekné výročie, gratlujem a zároveň prajem, aby si v blogovom svete bola ešte aspoň raz toľko. :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 6. Gratulace! Já budu slavit 6 let za dva měsíce, na konci dubna :) Letí to neuvěřitelně a mám z toho podobné pocity jako ty.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥