Adidas Jaro/Léto 2017

2/17/2017

Po delší době jsem se vydala na nějaký event a tentokrát na představení nové kolekce Adidas jaro/léto 2017. Co mě vždy nejvíc mrzí když nějakou akci prošvihnu že to čas nedovolí což tentokrát tomu tak nebylo. Adidas mě baví víc než kdy jindy, hlavně oblečení na cvičení mě baví okukovat. Snažím se cvičit, ale v poslední době jsem nějak polevila takže chci se do toho zase vrhnout po hlavě! 
Na představení kolekcí Adidas mě baví jeho jak je barevná! Jak můžete vidět, sama jsem jako černá vdova ale zkrátka tenhle styl jsem já a baví mě, ale někdy přece jen dělám vyjímky. Nové kolekce jsou barevné což pochopitelně k jaru a léto patří. 

Značka adidas Originals přichází s kolekcí pro jaro a léto 2017, která se v duchu průkopníka kombinace streetové módy, ikonických sportovních outfitů a obuvi, inspirovala pro novou kolekci v dědictví  90. let a síle odstínů zelené palety barev. Klasický sportovní design doplňuje odvážnou nostalgickou grafikou, současnými střihy, moderními materiály a perspektivou, aby tak vytvořila současný osobitý trend jedinečnosti adidas Originals.  V kolekci se prolínají sportovní mikiny, teplákové kalhoty s novými designy populárních modelů bot NMD a Equipment, ženy si navíc přijdou na své s různými délkami sukní a šatů.

adidas Athletics  – kolekce určená pro atlety cestujícími za svými cíli, extrémně pohodlná díky materiálovému složení a konstrukci (dodatečné kapsy,  kapuce atd.). Kolekce adidas Z.N.E. si klade za cíl nabídnout sportovcům prvotřídní pohodlí, ale zároveň se snaží zachovat i prvky sportovní a streetové módy. 

adidas by Stella McCartney - v nabídce luxusní sportovní kolekce adidas by Stella McCartney si vyberou fanynky téměř všech sportovních aktivit od cyklistiky, plavání a fitness lekcí  až  po  jógu.  V kolekci dominují neutrální barvy s jemnými potisky a nápisy určené pro kombinaci s jasně barevnými kousky, kde převládá sytě žlutá, vínová a modrá barva.  

adidas StellaSport - dívčí a hravá kolekce z kreativního pera Stelly McCartney překypuje energií stejně jako akční slečny, pro něž je určená. Duhové barvy a velkoplošné barevné panely doplňuje květinový motiv a jemně pastelový vzor inspirovaný vojenským stylem, který zdobí hned několik trendy kousků do města i na sport.
Co si budeme povídat, ráda vždy ochutnám něco nového a co třeba neznám. Navíc to jídlo je vždy tak fotogenické a na fotkách mě baví! Můžete se podívat jaký zdravý catering pro nás byl připraven a můžete vidět jak hladově/důležitě si prohlížím jídlo, zkrátka celá já. 
Event probíhal ve Vinohradském pavilonu v Galerii kde jsem obdivovala interiér, nejvíce mě zaujaly okna a podlaha, navíc tam byla uvnitř i krásná kavárna.
A kdyby Vás zajímalo co mám náhodou na sobě:  kabát*- Metisu, kabelka*- Noire
Máme pátek takže kdo máte volný víkend, užívejte volna a kdo ho nemá tak si stejně užívejte jak jen čas dovolí!

Podobné články

2 komentářů

  1. zbožňujem veci na cvičenie od Stelly McCartney! :) sú to krásne,netradičné a veselé kúsky, ktoré doslova motivujú k cvičeniu :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥