Outfit s novým kabátem!

2/19/2017

Kabát*- Metisu, Kalhoty - F&F, Kabelka*- Noire, Boty - Deichmann, Šála*- Wayfarer

Přeji Všem krásný nedělní den! Víkend jsem trávila velmi odpočinkově, většinu času jsem byla zalezlá v posteli a bylo mi tak fajn, navíc jsem stihla i na něco podívat. Třeba na nový díl mého nejoblíbenějšího seriálu Walking Dead, těším se na vzpouru a další díly, juchů! Další na co jsme koukali s moji drahou polovičkou byl film Hledá se Dory, což bylo super odreagování a po dlouhé době zase skvělý animák. Víkend zakončuji tím že píšu tento článek.

Po dlouhé době jsme s moji kamarádkou něco nafotily, za což děkuji! Byla jsem na návštěvě v Praze kde jsem jela navštívit kamarádku a na akci Adidas, o které jsem psala v minulém článku. 
Jelikož jsem dlouho žádný outfit nefotila tak jste na mě žádnou věc co mám na sobě neviděli. Vzala jsem si nový kabát který je přesně podle mých představ, je to skoro jak naschvál když celou zimu sháním kabát a najdu ho skoro na konci zimy ale co už, mám ho a napíšu Vám o něm ještě více v samostatném článku.  
Dále můžete vidět kabelku Noire, která mě baví kvůli svému unikátnímu kódu, díky kterému se přihlásíš do Noire aplikace a můžeš sdílet svoje outfity. Můj profil je pod kódem 28989,  můžete mě sledovat a kdo má na kabelku zálusk a uvažujete nad její koupí tak mám pro Vás můj slevový kód KOCKANDY, na který získáte v e-shopu 10% slevu! 
Doufám že jste si víkend užili a přeji krásný pondělí a start nového týdne!

Podobné články

11 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥