Příchod února!

2/04/2017

Podobným článkem jsem se hlásila na začátku roku takže jsem se rozhodla i začátek února podobně uvést. 

Konečně tu mám víkend a zasloužilé volno, tento týden byl pro mě obzvláště těžký. Byla jsem věčně unavená, neměla na nic sílu, chodila brzy spát a takhle stále dokola, nebyl čas pořádně nic stihnout. Říkám si čím to asi tak může být a rozhodně následující týden nechci trávit takhle unaveně jako tento týden, brr to fakt ne. Zanedbávala jsem tento týden i cvičení kvůli mé únavě takže ne a příště mě to už nezlomí. Zimu jsem si docela užila, letos i vloni jsme si ji docela užili ale už chci jaro, víc sluníčka. Jak je stále tma, cítím se pak jak medvěd a nejraději bych jen spala. Ale samozřejmě, dočkám se!

Dnešek byl totiž naopak fajn den a docela mě příjemně nakopl! Stihla jsem poštu kde na mě čekaly super balíčky které udělali velkou radost takže se s nimi brzy budu muset pochlubit. Jelikož se v jednom z nich ukrýval produkt který jsem dlouho chtěla a konečně ho mám, juch! A navíc mé první dojmy z vyzkoušení jsou navíc nad mé očekávání v pozitivním slova smyslu. 

Tento článek se skládá celkem z několika dní kdy jsem šla fotit co mě tak napadlo. Focení je skvělé odreagování a relax. Navíc ten sníh byl vážně super a bavilo mě to. Objevovat místa které jsem dosud neviděla mě vždy baví. Po nějaké době jsem zase fotila na mé LOMO a konečně snad dofotím už kinofilm který mám založený několik měsíců. Už pomalu začínám ztrácet pojem o tom co na filmu je takže to bude velké překvapení až ho uvidím.
To je pro dnešek vše. Přeji Vám pěkný víkend a užívejte, já mám v plánu víkend užit jak nejlíp to půjde!

Podobné články

10 komentářů

 1. krásne fotky, ale už sa neskutočne teším na teplo. xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc! :) Mám to stejně a podle svého okolí jsme na tom stejně. :)

   Vymazat
 2. Nádherné fotky a naprosto jsem se zamilovala do těch botiček :).
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 3. krásne fotky, hneď by som šla na mrazivú prechádzku :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 4. Zasněžená krajina je tak fotogenická.....Já měla v sobotu narozeniny, takže únor každý rok začíná krásně :-)
  Narozeninová giveaway

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥