BRANDNOOZ BOX - Leden / Únor

3/09/2017

Dnes tu bude dost jídla takže kdo máte na něco chuť tak se na článek raději ani nedívejte a neotvírejte ho. I když ne, podívejte se na něj a případně třeba chytnete nějakou inspiraci na něco dobrého. Já bych Vám dnes ukázala co bylo obsahem lednového a únorového Brandnooz boxu. Já jsem pravidelný odběratel a tentokrát jsem Vám tyto dvě edice chtěla ukázat jelikož se podle mě povedly. Můžete vidět i Meggie jak se jí box líbil a nejvíc ji zaujaly mini rolky do kterých se chtěla pustit.
Takže k obsahu boxů a taky abych Vám k tomu i něco napsala.

Lednový box mě zaujal o něco více než únorový ale stejně myslím že začátek roku se zatím daří.
Nejvíce jsem měla radost ze sojového mandlového mléka Alpro které má zvláště slanější chuť a byl pro mě skvělý společník jako dochucovadlo třeba na cappuccino. Moc nevyhledávám minerální vody ale Mattoni granátové jalko byla skvělá a když na ni někde narazím tak rozhodně pořídím. Ze sladkého tam patřilo místo Mentos které mě zase tolik nezaujaly. 
Tentokrát nebyla žádné brambůrky ale zdravější verze v podobě Mini Racio Rolky, Penam Low Card krekry a  Emco Digestive ovesné, což všechny stály za to.
Rajčata dominovala boxu v podobě ketchupu Spak, rajčatové polévce Maggi a zkrátka tyto produkty jsou průměrné které se pravděpodobně asi znovu nepořídím. Poslední produktem byla sladká Paprika což se bude do kychyně hodit a najde se jistě využití. 
Shrnutí boxu je takové že většina věcí rychla zmizela což značí jen samé pozitivum.
Únorový box se mi líbil o něco méně ale stejně už většina věcí zmizela stejně rychle jako předešlé vydání. 
Tentokrát mělo největší zastoupení hlavně pití. Aquila ledový čaj jsem zkusila hned rozhodně Citron je lepší varianta než broskev a chutná to fajn, lepší než jiné ledové čaje které jsem ochutnala. Když si jednou za čas koupím minerální vodu tak je to Toma, chutná mi a citron/máta je skvěle osvěžující. Energy drinky nepiji a tento Semtex jsem dala drahé polovičce, jelikož já mám raději třeba colu. 
V tomto boxu už brambůrky byly a to kotlíkové Bohemia ale co bylo fakt dobré byly arašídy které zmizely rychlostí blesku. 
Další ketchup Kand, asi to značí že je velká spotřeba tohoto produktu když i v tomto balení byl ale mě to nevadí, přijde mi to fajn. 
Co mě zaujalo byla nová Rama s kokosovým a mandlovým olejem, vážně to chutná podobně jako kokosový olej který používám na mazaní těla, zatím si to nedokážu nějak představit a najít využítí ale uvidíme.
Samozřejmě tu nesmí chybět něco sladkého a tím byly Pedro bonbonky Dr.Oetker čokoládová pěna kterou se chystám brzy vyzkoušet. 
Box pro mě patřil určitě k těm lepším vydáním které jsem měla.
Jak se Vám boxy líbí? Přijde Vám zajímavý tento nápad boxu s potravinami?
PS. Snad Vás nepohorší chlupy Meggie na koberci ale to je tak když vysajete koberec a stejně je to tam za chvíli zase.

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥