KULTURNÍ OKÉNKO #14

3/24/2017

Máme tu víkend a s ním doufejme krásné počasí! A když přece jen to bude nějak zamračeně a nebo se Vám nebude chtít být akční tak tu mám tipy na co se podívat či poslechnout. O počasí tu psát nechci i když to dělám skoro stále, asi síla zvyku.

Dnes jsem si přichystala nový článek a to kulturní okénko a hned několik tipů o které se s Vámi chci podělit! Když koukám tak na mé dnešní tipy, jsou skoro všude zamilované dvojice, to bude asi to jaro a žádný horor, musím to napravit a na nějaké se podívat. Tak jdeme na to ať ještě dnes něco stihnete!
Spojenci - tohle je romantické/válečné drama asi tak nějak bych to shrnula. Opět skvělá herecká dvojice, pracuji jako špioni a hrají manželský pár kterým se nakonec i ve skutečnosti stanou. Ale přece jen jsou špioni a tak nezůstane i nadále v jejich manželství nějaké pracovní deformace? Podívejte se a uvidíte, super film!
Blue Jay - tohle je nostalgický, komorní film který je strašně fajn. Hlavní dvojice je sympatická, všechno jim úplně věříte. To je tak když potkáte po tolika letech svoji první lásku a strávíte s ní celý den tím jak vzpomínáte na to jak Vám tehdy spolu bylo. Doporučuji, skvělý film! 
Pasažéři - na tenhle film jsem se těšila až ho konečně uvidím! Občas když se na něco těšíte tak Vás to třeba zklame, což se mi u tohoto filmu trošku stalo, čekala jsem víc. Pro mě to držela nejvíc hlavní dvojice kterou mám ráda. Průměrný film, trošku něco jako když dvojice ztroskotaná na pustém ostrově, akorát tohle je ve vesmíru. 
Lego Příběh - v poslední době dávám jednou za čas šanci animákům, skvěle se u toho člověk odreaguje. Lego příběh jsem už dlouho chtěla vidět a je to dobrá šílenost! Několik dní po shlédnutí jsem měla v hlavě - všechno je tu boží! Kdo to viděl tak pochopí. Pokud se chcete pobavit, mrkněte na to! Navíc je i další díl a Lego Batman takže to musím vidět.
Santa Clarita Diet - na tento seriál jsem dostala tip od kamarádky a jako vždy nezklamala. Tenhle seriál je boží! Je docela šílený a ujetý, věřím že né každému sedne jenže mě se líbil a to dost. Má zatím 10 epizod a doufám že budou i nějaké další, jelikož je to vážně vtipný. Seriál je o manželském páru a jejich dceři, ale pak náhodou jeden z nich dostane virus a je z něj zombie a vtipné události na sebe navazují.

Cage The Elephant - tuto skupinu jsem neznala ale pak jsem dostala od kolegyně tip na tuhle skupinu a pokud ji znám, neznala jsem. Na první dojmy mě zase tak nezaujala, jenže jsem tomu dala ještě šanci a tak že jsem si pustila všechny alba a to už bylo úplně o něčem jiném. Doporučuji je zkusit, jelikož jsou super! Navíc budou letos na mém nejoblíbenějším festivalu Rock For People, kam se rozhodně chystám a myslím že to bude stát za to jako každý rok.
Co říkáte na mé dnešní tipy, dáte něčemu šanci? Pokud ano tak mi dejte vědět, a pokud máte i Vy nějaký tip, sem s ním! 

Podobné články

2 komentářů

  1. Těšila jsem se na nové tipy :) Blue jay jsem si hned pustila, Spojence si stahuju. Blue jay se mi moc líbilo, jen jsem si na konci říkala "to jako vážně? a jak to vlastně dopadne?" :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. To jsem ráda, brzy zase nějaké budou. :) Taky mi konec u BJ nějak nesedl jako že nevím jak do bude dál. :D

      Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥