MOJE OBJEDNÁVKA Z NOTINO.CZ

3/21/2017

A je to tu zase! Dnes se Vám musím pochlubit jaký ke mě včera dorazil balíček a z jakého mám velkou radost! Ukážu Vám tedy objednávku z Notino.cz kde jsem objednala dva produkty od značky The Balm. Pokud sledujete blog tak jistě víte že jsem si tuto značku velmi oblíbila a trošku se na ní stávám závislá. Jak bych to tak popsala tu moji závislost takže asi takhle, pořídím si něco od této značky a hned pak koukám po dalším produktu který potřebuji. Takhle to dopadá když mají tolik produktů které bych uvítala ve své kosmetické výbavě, zkrátka si nemůžu pomoct.
Jdeme se pustit do představení dvou produktů které jsem měla delší dobu na kosmetickém wishlistu!
Paletka očních stínů tak byla určitě nejdéle a byl to tuším první produkt který mě od The Balm nejvíce zaujal. Paletek má značka hned několik takže o to větší váhání kterou vybrat ale přece jen nejvíce známé jsou Nude Tude a Dude, upřímně nevěděla jsem stále kterou z těchto dvou vybrat. Dost mi pomohlo když jsem šla nakonec okouknout paletky naživo a hned jsem měla jasno, kterou chci. Zvítězila to Nude Dude!
Zajímalo by mě jaký impuls se ve mě nakonec probudil že jsem vybrala zrovna ji ale na první dojem se mi líbila více. Samozřejmě i Tude vypadá skvěle a myslím  že časem pořídím i ji.
Moje Nude Dude obsahuje 12 očních stínů které se mi moc líbí tak jsem zvědavá jaké líčení s nimi nakombinuji. Plánuji určitě brzy recenzi a pokusím se abych Vám to ukázala i v akci na mě. 
Bezesporu si vlastní recenzi zaslouží, aktuálně ji stále prohlížím a kochám se nad ní a mám z ní velkou radost. Ano, je to sice docela povrchní záležitost ale baví mě to a to je hlavní.
Další kapitola sama o sobě jsou matné tekuté rtěnky Meet Matt(e) Hughes, pro mě nejlepší matné tekuté rtěnky které jsem měla. 
Konečně jsem si pořídila klasický červený odstín Loyal, odstín je červená klasika které nikdy neomrzí. Stále jsem váhala jaký odstín tentokrát vybrat, jelikož se mi líbí moc Adoring a Doting ale mám v plánu je v blízké době pořídit. Hlavně Doting je dost jarní záležitost takže docela must have jara! 
Dost jsem četla recenzí že nude odstíny jsou lepší než barevnější takže jsem zvědavá jak to tedy bude a pak časem plánuji článek kde Vám rtěnku ukážu v akci. Doufám tedy že budu mít odvahu ji nosit třeba někam na akce nebo tak, je to krásný odstín, mě se líbí asi nejvíc ze všech červených odstínů které jsem zatím měla. Takže k nude odstínu Sincere mám červenou klasiku Loyal a který odstín to bude příště? Hm, to jsem sama zvědavá, jelikož určitě to není poslední, to vím jistě.

Jak je Vám značka The Balm sympatická? 

Podobné články

9 komentářů

 1. tá paletka, to je láska samozrejme, theBalm patrí medzi moje obľúbené. :) xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je krása ♥ musím se přiznat, že značku the Balm si zamilovávám čím dál tím více :)

  OdpovědětVymazat
 3. Ta paletka mě velmi láká :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tu paletku pořád zvažuju! Teď mám nově MaryLou rozjasňovač, takže jsem konečně zkompletovala všechny tři sestry k sobě, a mám v merku právě tuhle paletku :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem jí zvažovala tak několik měsíců ale nakonec jsem ji musela mít. :) Já bych právě chtěla všechny sestry taky a nejlíp v trio sestavě takže to je můj aktuální zálusk. :)

   Vymazat
  2. Tu trio sestavu jsem si pořídila hned po CindyLou, a zamilovala jsem se v ní do BettyLou, takže jsem si ji koupila sólo. A moje sestra měla všechny tři pohromadě a vypotřebovala je, tak jsem se rozhodla pořídit si sólově i MaryLou a věnovat jí moje trio, které by stejně zůstalo jen tak ležet. Tak jsem tak učinila :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥