NEW IN: první objednávka Metisu

3/04/2017

Dnes bych se Vám chtěla pochlubit a ukázat Vám můj nový kabát a cardigen! Kabát jste již viděli i na mě v outfitu ale tak ukážu Vám ho znovu a něco k tomu napíšu. 

Obě nové věci mám z e-shopu Metisu*, který jsem dosud neznala jenže jsem od dostala nabídku že si mohu něco vybrat takže jsem si vybrala tyto dva kousky. Dříve jsem často spolupracovala s e-shopy a tak mohu docela dobře porovnat kde bylo jaké oblečení. Když bych to měla hodnotit zpětně tak bych mohla jen hrstku hodnotit pozitivně, především se jedná o kvalitu materiálu která pokulhává. Po dlouho době jsem tedy kývla na nabídku jelikož e-shop na mě působil dobrým dojmem a je to tak.
Kvalita obou věcí mě vážně překvapila, sice je obchod o něco dražší ale ta kvalita za to stojí. 
 Celou zimu jsem hledala nový zimní kabát, jenže jsem stále nenašla ten pravý až jednou jsem právě viděla jeden na Metisu. Když pak přišel, byla jsem z něj nadšená ještě více než z obrázku! Je krásně teplý, délka do kolenům, střih ala župan a je černý. To byly totiž mé požadavky na zimní kabát který jsem chtěla a našla jsem. Dokonce je mi líto že končí zima že už ho nemůžu nosit, když se nám dělá pomalu teplo. Ale co už myslím že ho jistě užiji příští zimu a i další. Dlouho jsem tak nebyla nadšená z nějakého kousky oblečení jako z tohoto kabátu, byl to takový osudový výběr a fakt si nedělám srandu, možná to zní docela bláznivě ale je to tak.
To samé platí o cardigenu, chtěla jsem si pořídit delší ideálně černo/šedý aby byl teplejší. Už se těším až vytáhnu křivák a pod něj ho budu nosit a nebo zkrátka jen tak třeba k tričku. Trochu si protiřečím z pár řádky o něco výše ale na to jaro se už vážně těším a už se k nám konečně blíží! Jsem zvědavá až ho budu nosit častěji tak jak se ukáže časem a zda bude žmolkovat doufám že aspoň o něco méně když se mi tak líbí. Určitě s ním nafotím někdy outfit, budu se Vám v něm muset ukázat, to je přece jasné.

A co máte nového Vy? Já jdu užívat víkendu!

Podobné články

4 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥