NEW IN: Wayfarer věci na cvičení

3/26/2017

Zdravím Vás! Máme tu poslední březnový týden a jaro v plném proudu. Myslím že je načase myslet více na cvičení a trošku z té lenosti vykročit správnou nohou kupředu k tomu něco pořádně dělat! Moje motivace k cvičení je někdy vážně těžká, miluji pocit jaký mám po cvičení, to je pocit k nezaplacení. Jenže občas mě přemůže lenost, ono mít práci která je fyzická a ve většině případě stojíte je někdy náročné a pak se člověku zkrátka moc nechce běžet na trénink po tom náročným dni. Jenže změna je život a v tomhle ohledu chci změnu jak v práci tak v tom cvičení a s tím pomůže i samozřejmě nová výbava na cvičení!

Tento týden mi totiž přišel balíček z Wayfarer.cz ve kterém jsem měla právě věci které jsem si objednala na cvičení. Přece jen když máte něco nového na cvičení tak je hned větší motivace cvičit ne?
První tu máme legíny v černo/bilém provedení, jsem na ně zvědavá až je půjdu provětrat a zda vydrží funkční trénink, přece jen je to tam občas fakt dřina a chce to něco co pevně drží.
Někdy mám ráda tílka, někdy zase trička. V poslední době raději cvičím v tričkách, vybrala jsem si tohle klasické volnější bavlněné tričko Work Out a tak uvidíme jak to v něm půjde.
Nakonec tu máme černý vak, používám je ráda, mám jich doma několik v různých barvách a hodím vždy do nich věci co potřebuji a jdu, třeba zrovna na to cvičení jsou vhodné.
Trošku více černé ne? Ale aspoň vidíte jak je to má nejoblíbenější barva a pro mě to rozhodně je nejlepší volba. A ještě se vrátím k tomu cvičení, sice je to přes rok co jsem začala cvičit a zase tak navenek velké změny nejsou. Když to tak shrnu zhubla jsem několik kilo, zpevnilo se mi o něco tělo, mám větší sílu a mám daleko více bolavé tělo než dřív. Vůbec to nějak nelámu přes koleno že bych si něco odpírala nebo tak, cvičím si tak pro radost a když bude výsledek časem víc vidět bude to pro mě bonus.
A v čem nejraději cvičíte Vy?

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥