Řasenka The Balm Mad Lash

3/14/2017

Zdravím Vás v novém týdnu! Já jsem stále nemocná takže většinu času jen ležím v posteli a odpočívám, koukám na seriály ale kouknu se i na nějaký film ať mám pro Vás tipy a mám v plánu konečně dočíst i rozečtenou knížku kterou čtu neskutečně dlouho, jenže čas je neúprosný. S tím časem je to těžké, mám pocit že toho volného času je fakt málo a když už ten čas někomu věnujete tak mám pocit že si ho ten daný člověk ani neváží, je to těžký. Proto je někdy nejlepší myslet sám na sebe a dělat radost hlavně sobě, když okolo sebe máte sobecký lidi. To víte když je člověk nemocný a má spoustu času myslet na věci které normálně neřeší když je v časovém shonu, moje myšlenky bijou momentálně fakt všelijak a mám pocit že potřebuji plno změn v životě, což bych měla udělat a hned to bude lepší. Obyčejná chřipka a co to dělá s psychikou člověka, vážně děs a doufám že mi bude brzy líp.
Teď k té lepší části, když už mám čas tak si vybírám věci a produkty které zrovna potřebuji. Vybrala jsem si hned několik věcí tak se těším až mi přijdou domů, juch! A další skvělá výhoda času je že mám čas psát články i když já si na ně v poslední době dělám čas, jelikož blog nechci zanedbávat.

Dnešní článek se bude týkat řasenky The Balm Mad Lash! O tom že tuto značku mám čím dál raději už víte, a tak jsem tu dnes s další recenzi na další produkt který jsem si pořídila. Na mém kosmetickém wishlistu byla tato řasenku již nějakou dobu a bylo na čase ji vyzkoušet. Najít dobrou řasenku pro mě není vůbec jednoduché, vždy najdu něco co mi na nějaké řasence nesedí. Třeba daná řasenka je fajn ale vždy najdu něco co tam není ono a mám takový pocit že jsem našla konečně která mi přijde fajn. 
Malé info, značka je netestovaná na zvířatech a je veganská, ideální pro citlivější jedince.
Teď k mým zkušenostem s touto řasenkou! Po tolika letech používání řasenek kdy jsem si myslela že mám nejradši klasické kartáčky ale mám velké zjištění. Mnohem raději mám přesně takové jaké vidíte na této řasence, je úzký a lépe se s ním pracuje. Mám pocit že se dostane daleko lépe všude než velký kartáček. Navíc jak je kartáček úzký nemáte na něm tolik barvy ale tak akorát kolik je potřeba. 
Řasy dobře pročeše a mám pocit že je neslepuje nebo mě rozhodně vyhovuje jaký efekt řas dělá. Mám je nadzvednuté a drží takhle celý den
Co je skvělé že nemám žádné drobky pod očima, což úplně nesnáším když řasenka opadává a Vy třeba nemáte čas podívat se do zrcátka a když už se podíváte tak máte všude řasenku, to je noční můra a opruz, ale Mad Lash to nedělá. 
Třeba s další věcí jsem naprosto spokojená a to že se lehce odličuje. Dřív jsem tuto věc neřešila, ale třeba oblíbenou růžovou Maybelline už nemám nervy kvůli odlíčení, fakt mi to začalo dost vadit. Nechci řasy doslova dřít aby šla řasenka dolů takže jsem hledala náhradu která půjde dolů lehce. Nemusím tedy řešit už to že si musím vzít speciální dvoufázový odličovač aby mi šla řasenka dolů. zajímalo by mě jak to dělí většina blogerek které řasenku používají že jim jde odlíčit. 
Otázkou bude ještě čas, mám ji chvíli takže ještě nevím jak dlouho vydrží ale doufám že něco ano, časem budu určitě informovat.
Doslova nadlidský výkon je řasenku vyfotit v akci a mám pocit že to vždy nějak není ono, zkrátka v reálu to vypadá líp. Snad aspoň uvidíte že přece jen nějaké řasy mám a pro mě rozhodně po dlouhé době řasenka které plní vše co požaduji. 
S řasenkou jsem naprosto spokojená a mohu Vám ji doporučit! Všude čtu jak je blbost do řasenky investovat, jenže já Vám fakt nevím, úplně si to tak nemyslím. V poslední době jsem zkoušela řasenky tak do 200 Kč, za víc ne a všechny byly takové průměrné, nic extra. Myslím že to někdy je lepší trochu investovat a né že ne, ale samozřejmě záleží na každém co mu vyhovuje.
Doufám že máte dnešním článkem rozšířené obzory, já vím zase to že chci aktuálně stíny a matnou tekutou rtěnku od The Balm a pečlivě vybírám jaké odstíny, jelikož se moc nedokážu rozhodnout, ach jo.
Přeji Vám hezký zbytek dne a dejte vědět jaká řasenka sedí Vám!

Podobné články

8 komentářů

 1. Taky ji používám a miluju ji! Ten kartáček je krásně prohnutý a dělá nádherné řasy. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je super že máš na to stejný názor, je fakt super. :)

   Vymazat
 2. Taky bych ráda zkusila něco od The Balm, ale nevím kde ty peníze už tisknout :D

  OdpovědětVymazat
 3. The Balm má fajn kosmetiku..škoda jen že já ma řasy potřebuji "velké smetáky" a tahle by u mě asi neprošla ;/

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chápu, většinou mě též vyhovoval velký kartáček. :)

   Vymazat
 4. No zrovna si moc nejsem jistá zda by mi vyhovoval štěteček, ale řasy udělá pěkné. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥