Valentýnské překvapení #avontruelove

3/02/2017

Valentýn je již za námi ale já se stejně musím pochlubit jaký krásný balíček se ke mě dostal! 
Letos jsem přemýšlela celý den na Valentýna vlastně jak se k tomuto svátku stavím. Přijde mi fajn vyjádřit někomu lásku nějakou pozorností, přece jen je to svátek zamilovaných ale lásku můžete cítit k partnerovi, rodině, kamarádům, svému mazlíčkovi a nebo k něčemu co Vás baví, možností je více. Takže vlastně na závěr k tématu bych řekla že k tomu mám asi neutrální postoj a proč ne ale jsem spíše zastánce toho že pozornost by se měla projevovat stále a né jen na svátek. 

Zpět k mému balíčku, zkrátka vždy když dostanu krásně zabalený balíček který je něčím originální tak mě to baví a přesně tohle splnil balíček od Avon. Ukrývaly se v něm tři nové hydratační rtěnky True Colour Supremev pěkným odstínech. Nude odstín Nurturing Nude, růžový Softest Peony a rudý Conditioning Cherry. Pokud bych si měla vybrat tak tu bude asi nude, který bych nosila na denní nošení a vlastně ke všemu. Zároven rudý odstín je klasika a tento se mi líbí hodně, myslím že účel někdy určitě najdu. Růžové odstíny zase až tolik nemusím takže udělám asi radost někomu kdo růžovou má rád.
Rtěnky mají moc pěkná design, mám ráda zlatou/černou kombinaci, vždy výsledek vypadá luxusně, nemůžu se toho pocit zbavit ale je to tak. Co mě překvapilo jak rtěnka na pohled vypadá, vidíte to? Je takový mozaiková a jsou v ní vyživující krémové části. 
Výsledný efekt na rtech je takový šťavnatý, což je příjemná změna vyměnit za matnou rtěnku. 
Na rtech jsou velmi pohodlné a výdrž je pro mě taková průměrná, pár hodin vydrží. Navíc mají i lehkou parfemaci, jemná vůně která je příjemná. Co se mi líbí je že když si rtěnku nanesete, skoro vůbec ji na rtech necítíte což u hodně rtěnek nemám a vím že ji na rtech mám, občas mě to dokonce odrazovala je nosit.
Kdo hledá hydratační rtěnku, která má dobrou pigmentaci, něco vydrží a je příjemná, je čas ji omrknout. 
Pro mě to jsou asi zatím nejlepší rtěnky které jsem od Avon vyzkoušela.
Jak Vás rtěnky zaujaly? A když to byl valentýnský balíček, slavíte Valentýn?

Podobné články

6 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥