KULTURNÍ OKÉNKO #15

4/15/2017

Přeji Všem krásný sobotní den! Máte taky někdo volno jako já? Místo toho abych si volné dny užívala tak mě přemohla horečka a já už skoro druhý den ležím s vysokou horečkou. Aktuálně co píšu článek tak se cítím o něco líp a doufám že se horečka už nevrátí, mám pocit jak když mám tělo namožené po nejtěžším cvičení jak mě bolí tělo. To že jsem chtěla pěkného a volného dne využít focením se mi bohužel nepovede. 
Ale přichystala jsem si nové kulturní okénko alias tipy tak doufám že někoho zlákají a na něco z toho se podíváte. 
Úsvit mrtvých - bavíme se tu o filmu z roku 2004, jelikož je ještě starší verze ( kterou jsem zatím neviděla, stydím se ). Tenhle film patří do top 3 mých nejoblíbenějších filmů. Zombie apokalypsa, a pár lidí se schovají v obchodním centru což se jeví jako skvělý plán. Nejen že film je vtipný ale zkrátka se na něj fakt dobře kouká! Podle mě je to nejvíc povedený film se zombie tématikou. 
Divoké historky - máte rádi černý humor? Pokud ano tak se Vám tento film jistě bude líbit. Já jsem ho viděla už pár let zpět, ale klidně se na něj podívám znovu. Film má několik historek které stojí za to! Já mám nejraději hned úvodní scénu s letadlem, kdo viděl tak jistě ví o čem je řeč.
Half Nelson - bezesporu patřím k fanynkám Ryana a viděla jsem s ním plno filmů a když tak zhodnotím všechny filmy které jsem viděla tak nejlepší herecký výkon měl v tomto filmu. Učitel na střední škole je závislý na cracku, je to fakt zajímavý film a doporučuji se na něj podívat! 
Love Song - pár který spolu chodí několik let spolu skládají hudby, jenže jeden z nich podepíšu smlouvu, zatímco ten druhý je v pozadí. Nejen že se jeden z nich stane slavný a ještě sláva stoupá do hlavy, a jak to tak bývá rozejdou se. Jenže vůbec to nebude krok špatně ale jen dobře. Tenhle film byl moc fajn a skvělý na odreagování. Adam Levine tam hraje docela idiota a Keiru jsem slyšela poprvé zpívat. Podívejte se!
Sedmilhářky - seriál na který jsem se těšila každé pondělí až vyjde nový díl! Tento seriál má sedm epizod takže ideální kandidát na seriálový maraton. Hvězdné obsazení, uvidíte tam skvělé herecké výkony. Zajímavý příběh se zápletkou a že i malá lež se nakonec projeví. Seriál má i skvělou hudbu, mnohokrát jsem díky němu objevila plno kvalitní hudby. 
Je mi jen líto že už skončil, bylo to fakt boží! Rozhodně se na něj podívejte! PS. Ten konec seriálu je fakt síla!
Alabama Shakes - tuhle skupinu znám už delší dobu ale znovu se mi dostala do podvědomí díky seriálu Sedmilhářky. Zatím skupina vydala dvě alba a jsou skvělá, stojí za to si je poslechnout. Na ukázku jsem sem jednu hodila abyste si mohli poslechnout. 

Já jdu pokračovat v odpočinku a vyležet se z toho.
Dejte mi vědět jak Vás zaujali tipy a úplně nejlepší bude když mi taky hodíte nějaký tip!

Podobné články

4 komentářů

  1. Cože sedmilharky maji jen 7 dílu? Tak to neee tento seriál me hodně bavi

    OdpovědětVymazat
  2. Tak na tú zombie apokalypsu určite mrknem, a seriál Sedmilháŕky ma tiež veľmi zaujal. :) opäť ďakujem za skvelé tipy! xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥