LP Absolut Repair Lipidium

4/18/2017

Zdravím Vás! Máme za sebou prodloužený víkend ( nebo přesněji řečeno jen někdo ), já jsem taky bohužel dva dny volna jen ležela v posteli v horečkách a moc jsem si toho neužila jak jsem měla v plánu. Snažila jsem se zbylé dva dny dohnat jak jsem mohla ale slavením Velikonoc to nebylo, nejsem vůbec jejich zastánce. 
Ale o tom že neslavím tyto svátky a jak je nijak nevyhledávám se nebude týkat dnešní článek.

V dnešním článku se podíváme na vlasovou péči od značky Loreal Professionnel a řadu Serie Expert Absolut Repair Lipidium*. Sice mám své vlasové favority ale ráda zkouším v této oblasti i nové produkty. Mám totiž po pravidelném používáni stejných produktů vždy problém, jelikož vidím že to už není ono. Takže udělám změnu a začnu používat něco nového a třeba se to zlepší a nebo ne, záleží jak mi dané produkty pak už sedí. Rozhodla jsem se proto otestovat tuto řadu které je určena pro poškozené vlasy. Sama mám vlasy které mají tendenci se třepit takže jsem je zařadila do kategorie poškozené a navíc mě tato řada lákala nejvíc. Objednala jsem si šampon, kondicionér a masku, takže vlastně skoro celou řadu a hlavní produkty. 

Pustila jsem se tedy do testování a koukala na moje vlasy jak se s produkty skamarádí. Všechny produkty moc pěkné voní, což hned napíšu že ta příjemná vůně zůstává i ve vlasech což je jedině fajn. 
Se šamponem se dobře pracuje, dobře pění a díky němu mám vlasy pořádně umyté, následně se i dobře rozčesávají. To samé platí o kondicionéru, moc příjemný, má hutnější konzistenci a stačí ho nechat působit jen chvíli. Největší favorit ale jistě je maska na vlasy, díky mám po aplikaci ještě daleko více provoněné vlasy a navíc i zacelené moje třepící konečky. Celá řada je v složení obohacena o Lipidium, který dodává vlasům lesk a hydrataci což s tím musím souhlasit. 

Můj celkový verdikt pro mé nebarvené vlasy je ale průměrný, produkty jsou rozhodně fajn ale zase nic co bych potřebovala znova, pravděpodobně jsem si možná nesedla s touto řadou.
 Za to mamka která má barvené vlasy si tuto řadu neuvěřitelně chválí a říká že tak dlouho něco skvělého na vlasech neměla že je nadšená! Takže z tohoto tvrzení si říkám že tato řada bude spíše vhodná pro barvená vlasy které mají už něco za sebou. Věřte že když to říká mamka, které toho vyzkoušela spousty tak to nebude jen tak.
Proto moje hodnocení dělám z obou stran a vidím to čtyři hvězdy z pěti.
Když Vás bude zajímat více o produktech tak je najdete na Bezvavlasy.cz, odkud je rychlé dodání a skvělý servis, mohu je jedině doporučit.
Máte někdo s touto řadou zkušenosti? Co aktuálně používáte na vlasy Vy?

A ještě pokud byste si chtěli zasoutěžit tak na instagramu běží soutěž kde si ženy fotí vlasy nebo své oblíbené produkty a označují je hashtagem vlasyjakobohyne. Každý měsíc z nich pak vybírají výherce o poukázku na nákup, více info zde

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥