MOJE OBJEDNÁVKA Z NOTINO.CZ

4/06/2017

Nezapřu v sobě maniaka do kosmetiky, vážně ne! Nedávno jsem Vám psala jak jsem dělala úklid abych měla místo na nové produkty a jsem tu abych Vám ukázala jaké to třeba budou. Už po několikáté jsem objednávala z mého oblíbeného e-shopu Notino.cz, kde jsem si vybrala osvědčené věci a i něco co jsem chtěla vyzkoušet a neměla jsem to ještě, mrkněte se do článku a uvidíte jaké to jsou. Samozřejmě Vám k nim i něco málo napíšu, ale některé z nich si nechám do rozepsanějších recenzích.

Ano, teď se veřejně přiznávám stal se ze mě maniak do matných rtěnek Meet Matt(e) Hughes od The Balm, jelikož za poslední cca dva měsíce už mám totiž tři odstíny! Ale všechny jsou tak krásné a jsem nesmírně ráda že je mám, jsem z nich nadšená. Tentokrát jsem si vybrala odstín Doting který mě úplně dostal! Podle mě ideální barva teď na jaro, je to odstín do meruňkové barvy, určitě o tom napíšu více. Mám v plánu ještě odstín Adoring tak uvidíme zda pořídím a pak sepíšu o všech recenze a ukážu fotky jak vypadají na rtech nebo už brzy dám o všech třech které mám abych je porovnala, uvidíme. Odstín Adoring je totiž odstín který mi vrtá v hlavě již nějakou dobu ale vždy jsem našla jiný odstín který jsem pořídila dřív a když to tak píšu tak asi vím jak to brzy dopadne. Tímto odstínem bych totiž pak mohla uzavřít mé šílenství rtěnek a nebo si odstín Adoring ještě nechat na jindy, ach ta moje nerozhodnost. 
Novinkou pro mě je tento lak na nehty Color Riche od L´oreal,  mám odstín 558 Rouge Amour a je to nejkrásnější odstín červené který jsem za poslední dobu měla. Ale hlavně lak má objem 13,5 ml takže Vám i něco vydrží což já mám ráda když krásný odstín nějakou dobu hned nevypotřebuji. Ve dvou vrstvách skvěle kryje, má skvělý štěteček a dobře se s ním pracuje. Lakovat si tímto lakem nebyla vůbec otrava, mě to zase totiž tak nebaví když se třeba lak táhne nebo tak. Tento můžu jedině doporučit! Navíc má ještě jednu vlastnost a to že lehce voní! Samozřejmě že je cítit když si lakujete nehty tím zápachem bůh ví čeho, ale po nalakování nehty lehce voní a to mě teda baví. Vzpomněla jsem si na film Špinavý trik kdy Jennifer Lawrence hrála postavu která měla oblíbený červený lak a voněl, přesto na tohle jsem si vzpomněla. 
Mrkněte se na nabídku, v záloze je hned několik krásných odstínů. Zatím nevím úplně jak je to s výdrží, jelikož testuji, včera jsem lakovala a zatím bez chyby tak uvidíme jak to půjde dál a určitě se o tom časem dozvíte.
To že vlasovou značku Aussie mám ráda asi ví už všichni ne? Nedávno jsem zjistila že se mi krátí zásoby mého mega balení šamponu které mega už nebylo takže jsem objednala velké balení znovu a zase mi vydrží jistě několik měsíců což je fajn. Zbožňuju tu žvýkačkovou vůni jakou šampon má! Navíc takto velké balení je i za pár korun takže jsem za to fakt ráda. Už jste šampon někdo zkoušel? Zajímalo by mě zda jste spokojené či nikoliv. 

Posledním produkty je deodorant Dove Cotton Dry, už jsem ho totiž měla a byla jsem s ním velmi spokojená. Voní totiž moc pěkně a hlavně fakt pomáhá, žádný pot s ním rozhodně necítím a rozhodně mě nezklame. A to někdy se člověk fakt zpotí, zvláště když jde člověk cvičit tak to je hned. Měla jsem ještě verzi Cotton Soft která je též skvělá! 
Máte taky něco nového v kosmetice z čeho máte radost? Jen se o tu radost se mnou podělte!

Podobné články

6 komentářů

  1. Mám v plánu objednat taky jednu matnou rtěnku The Balm :)
    Beauty by K.

    OdpovědětVymazat
  2. krásne produkty :) lak na nechty má neskutočnú farbu, a the Balm rúž ten už si musím aj ja konečne objednať :)
    MakeUpByVeo

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥