Nové začátky

4/04/2017

Máme tu hned duben! Pro mě tento měsíc znamenají nové začátky. Trošku se Vám tu rozepíšu o svém životě a jak to teď mám což moc tady na blogu nedělám. Spíš Vám napíšu mé pocity o tom co momentálně plánuji.

Skončila jsem v práci která mě už tolik nenaplňovala, nemotivovala a nikam se dál neposouvala. Je dost těžké se odhodlat zkusit jít dělat úplně něco jiného než jste byli doposud naučený ale když jsem cítila že změna je už dost nutná tak jsem udělala krok kupředu. Sice to trvalo nějakou chvíli než jsem se k tomu odhodlala ale je to tu! Poslední den v práci byl dost zvláštní, na jednu stranu jsem byla ráda že jdu směrem kupředu novým začátkům, zároveň mi bylo i trochu smutno že opouštím místo kde jsem byla pár let. Jak se dělá venku krásně a máme tu jaro tak je ideální čas na to začít dělat něco nového! Nejen že budu v nové práci a jsem zvědavá jaké to bude, jak se mi tam bude líbit a všechno co k tomu patří, samozřejmě jsem připravena na všechno co může nastat tak uvidíme časem. 
Další věcí kterou chci začít dělat aktivněji je rozhodně pohyb, takže jsem si slíbila že budu pravidelně navštěvovat hodiny funkčního tréninku, ráda bych k tomu přidala i jógu, plavání a vůbec zkrátka být více akčnější, jelikož život je pak hned lepší.  
Přesně před rokem bylo taky jaro a je to jako včera když si na něj vzpomenu, nejen že jsem poznala plno nových lidi a pak i nejskvělejší lidi které mám dále ve svém životě. Je potřeba poznávat stále nové věci, učit se novému a dále se rozvíjet, nezasekávat se na jednom místě. 

Měla jsem pár dní odpočinku tak jsem ho trávila tím že jsem koukala na seriály, filmy, hrála jsem hry ( ano, ráda hraju hry a nejskvělejší je mít polovičku kterou to baví stejně jako Vás! ) a taky jsem třídila, uklízela. 
O uklízení jsem Vám psala v minulém článku ale uklízela jsem hlavně kosmetiku, třeba je i oblečení.
Nedávno jsem narazila na stránku která mě zaujala, můžete si založit/ pronajmout e-shop nebo ho zkusit zdarma. Jednou jsem koketovala s myšlenkou otevřít si svůj e-shop, s čím by to bylo Vám nenapíšu ale třeba se k tomu jednou dokopu a vědět to rozhodně budete. Všimla jsem si toho že třeba plno blogerek má e-shopy a prodávají třeba kosmetiku nebo oblečení, zkrátka tak různě, přijde mi to rozhodně fajn. Třeba zrovna i Vás něco takového napadá a mohl by se Vám hodit tip na stránku shoptet.cz, kde najdete vše co je potřeba k tomu abyste si založili ten svůj online obchůdek. Sama s tím zkušenosti nemám ale podle recenzí uživatelů této stránky to vypadá rozhodně fajn. Zaujala mě nabídka vyzkoušet e-shop zdarma a můžete si to vyzkoušet jaké by to bylo, to je docela fajn ne? Sama nad tím uvažuji tak uvidíme jak to půjde.  
Já pevně doufám že nové začátky budou fajn, jelikož všechno dobré i zlé je nakonec pro něco dobré!
Mějte se zatím krásně a zase příště u dalšího článku!
Ještě otázka na Vás, chtěli jste si někdy založit svůj e-shop?

Podobné články

6 komentářů

 1. Já řeším podobný problém, pár měsiců se v práci spíše trápím a není to co bývalo, ale stále se nemůžu odhodlat skončit, pořád si říkám, že se to zase zlepší.. přeji hodně štěstí a ať se ti vše splní :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si říkala to samé ale nakonec jsem se rozhodla že skončit je nejlepší nápad, přece jen někde to může být lepší. :) Děkuji moc! :)

   Vymazat
 2. Taky jsem už několikrát přemýšlela o vlastním e-shopu, ale pořád se nemůžu odhodlat, protože vidím samé, ale a co když.
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stejný problém ale tak třeba někdy v budoucnu. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥