T by Telesept

4/09/2017

Máme neděli, pro mě dnes ve znamení dlouhého spánku a odpočinku! Neděle jak má být, venku je navíc krásně, po tom deštivém týdnu je to příjemná změna. Mám za sebou první týden v nové práci a mé dojmy jsou naprosto skvělé, sice se učím spousty nových věcí které dávají zabrat ale je to super! Na tento týden se těším hodně, zítra jedeme s drahou polovičkou na koncert do Prahy, jupí! Takže nový týden začne naprosto skvěle a pak máme svátky což znamení čtyři dny volna takže přemýšlím jak to volno využít.
A když mám dnes ten den ve znamení odpočinku, rozhodla jsem se Vám dát jeden tip co mám pomůže ještě k většímu relaxu. Produkty do koupele od značky T by Telesept*

Já jsem celý život zvyklá na vanu, sprchu dám občas taky ale spíše výjimečně, ráda se koupu a rituál je pro mě dát si tam pěnu do koupele nebo nějakou sůl. Už je to poměrně doba co se ke mě dostaly tyto novinky které už novinky aktuálně nejsou. Pamatuji si že byl k představení produktů event a já klasika onemocněla což se mi stalo už dvakrát na akce na které se nejvíc těším, vážně zákon schválnosti. 

Pěnové koupele zmizely poměrně rychle, chci je znovu! Měla jsem verzi z extraktem z fíků a růžové orchideje, obě pěny voněly božsky ale více jsem si oblíbila verzi z fíků. Krásně pěnily, párkrát se mi stalo že jsem nalila pěnu a nechala téct vodu a o pár minut později jsem myslela že budu mít pěnu všude v celé koupelně, i to se může stát. Navíc po koupeli není pokožka tak vysušená.
Co by Vás mohlo zajímat je že neobsahuje parafíny, minerální oleje, silikony ani parabeny., tudíž jsou k pokožce šetrnější. 
Koupelové soli jsou též super, baví mě že po koupeli zůstane pokožka krásně provoněná a vodu krásně voní. Mám porci lásky které je znamení šampaňského a černého rybízu ( což je krásná vůně! ) a porci štěstí broskev s vanilkou.
Pokud Vás produkty zaujaly a chtěli byste je třeba vyzkoušet tak tady dávám odkaz kde je najdete, konkrétně na Kupkosmetiku.cz.  
Používáte produkty do koupele? Dáváte přednost vaně nebo sprše?

Podobné články

2 komentářů

  1. Já jsem zkoušela porci štěstí a to bylo báááááájo! Rozhodně jsem neměla jejich soli naposled a chtěla bych zkusit i pěnu do koupele, když už ji poprvé v životě mám :D :))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥