15 let s Essence

5/10/2017

Essence tento rok slaví 15. výročí! Já bych se tímto článkem vlastně chtěla podívat na tom že bych se chtěla podílet na oslavě. Takže dnešní článek je tak trochu tématický k oslavě a růžovou barvou se dnes opravdu nešetří. Komu je třeba 15 let tak můžete slavit spolu s Essence ale samozřejmě meze se nekladou a slavit může každý. Když jsem tento oslavenecký Essence balíček* dostala tak jsem měla hned náladu něco slavit ještě dál!
Během dubna ( který je již pryč ) a května bude probíhat oslavující edice kde najdete limitovanou edici kde najdete pudry, tvářenky, pudry na rty nebo třeba paletku na oční stíny. 
Konkrétně třeba já tuhle paletku mám a dnes Vám ji ukážu. Paletka má dvě varianty bud na 8 ks nebo 4 ks očních stínů, podle mě praktická věc. Můžete si do ní dát odstíny jaké se Vám líbí nejvíce a můžete mixovat jak chcete Vy. Já jsem si do paletky dala pár stínů které se mi líbí nejvíce! Mé osobní zkušenosti se stíny Essence jsou dobré, zkrátka za tu cenu jsou podle mě fajn. Sice trošku více práší ale službu udělají dobrou a za pár korun si můžete sestavit parádní paletku.
Omrkněte limitovanou edici v drogériích dokud tam ještě je!
Já Vám přeji hezký den a příště u dalšího článku!

Podobné články

4 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥