Estée Lauder Double Wear Make-Up

5/27/2017

Zdravím Vás! Dnes máme sobotu a počasí venku je přímo letní což je skvělé! Konečně můžu zase vytáhnout letní boty a šaty. Nemusím tolik vrstvit oblečení a jsem oblečená raz dva což je super. To že skoro každý den nevím co si vzít na sebe je jen malý detail, další problém je že mám pocit že nemám co na sebe ale toho se asi nezbavím nikdy i když třeba se jednou dočkám změny. Mám pracovní víkend takže neužívám víkendové pohody ale pracovní nasazení pokud se to tak dá říct. 

Připravila jsem si ale dnes nový článek a to na recenzi make-upu Estée Lauder Double Wear! Tento make-up je dá se říct docela legendární, v poslední době jsem o něm slyšela ze všech stran. Já ho mám na svém kosmetickém wishlistě přibližně dva roky což už je poměrně doba. Vždy když jsem na něj četla recenze tak jen v dobrém a to mě samozřejmě nadchlo. Viděla jsem i spoustu fotek kde byl make-up aplikovaný a koukala jsem jak vypadá na tváři  moc pěkně. To byl impuls konečně ho pořídit! A přece jen jeho cena není úplně malá proto jsem byla na něj zvědavá ještě víc. 
A teď k věci a mým zkušenostem. Dlouho jsem váhala nad odstínem který si pořídit, to že jsem chodila okukovat odstíny, zkoušela asi tři odstíny s tím jaký bude nejlepší byl boj. To že když jsem se konečně rozhodla ho objednat a v tom afektu radosti že ho konečně budu mít objednat špatný odstín, jo tak to se zkrátka stane. Nevybrala jsem špatný odstín úplně vedle, ale zkrátka o něco tmavší než jsem chtěla. Mám odstín 2W2 Rattan, pro mě ideální odstín až se trošku opálím. Vždy když je jaro/léto v obličeji se trochu opálím takže brzy pro mě bude více ideální. Make-up jsem tedy testovala spíše když jsem byla doma, a moje dojmy jsou upřímně fajn. 
Dobře se s ním pracuje, vytváří na tváři filtr a má velkou výdrž což se musí nechat. Jak jsem ho třeba fotila na ruce a pak šla do vany tak to chvíli trvalo než šel dolů. Na tváři vážně drží několik hodin a nemusíte se o něj vůbec starat že se někam ztratí, drží. Zároveň mám problém že po většině make-upů se moje pleť docela mastí ale tento ji zmatní což je skvělé. Není to ale úplně nejlehčí make.up, podle mě stačí opravdu hodně malé množství jinak zbytečně zatěžuje. 
Další důležitý bod je ten že má dobré krytí, s nějakýma nedokonalostmi si obstojně poradí. Není zase tak důležité ani používat korektor, jelikož kryje docela dost za což jsem ráda. 
Můj verdikt je takový že je to pro mě určitě jeden z nejlepších make-upů co jsem vyzkoušela ale že by byl nejlepší to říct asi zatím nemohu. Uvidíme časem třeba si k němu najdu ještě lepší cestu a pak o něm budu vykládat a psát že je nejlepší ze všech i to je možné.
Stejně ale je skvělý a mohu Vám ho doporučit! Kvalitní make-up který drží na svém místě, nikam se neztrácí a navíc dobře kryje! Třeba na Notino.cz ho mají za lepší cenu než jsem ho viděla v parfumeriích tak posílám případně tip! 

Kdo nad ním uvažuje, zkuste si dojít někam pro vzorek do parfumerie a vyžádejte si vzorek. Prodavačky Vám ho určitě dají a aspoň si vyzkoušíte jak Vám sedí.
Máte někdo s ním zkušenosti? Dejte mi vědět pokud ano a nebo pokud Vás případně láká.

Podobné články

2 komentářů

  1. Tenhle make-up mám již rok a veliká spokojenost.

    OdpovědětVymazat
  2. Už dlouho o něm uvažuji, zatím jsem ho vyzkoušela jen ve vzorečku :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥