Jarní novinky Yves Rocher

5/20/2017

Jaro je ve znamení barev a s tím není rozhodně pozadu ani kosmetická značka Yves Rocher*! Už je to nějakou chvíli co mi přišel barevný balíček kde bylo plno novinek které jsem samozřejmě pečlivě testovala. Jednalo se konkrétně o nové tužky na oči, oční stíny, tvářenku, nové laky na nehty a řasenku a dnes  k tomu něco málo napíšu abych Vám tyto novinky zhodnotila. Navíc pro mě tato značka vede hlavně díky tomu že je to rostlinná kosmetika a díky tomu je šetrnější. 
Laky na nehty - kdybych si měla vybrat momentálně jednu značku od které bych používala laky na nehty tak bych si vybrala YR a tyto laky! Pracuje se s nimi totiž výborně, rychle zasychají a mají skvělou výdrž až několik dní. Mají jemné složení které nepoškozují nehty, jelikož neobsahují ftálaty, formaldehyd, kafr a toluen, za mě palec nahoru! Odstíny které nově mám jsou Rose Doux a Bleu Céladon. Doporučuji vyzkoušet a uvidíte že stojí za to!
Oční stíny - aktuálně mám odstíny 31. a 76. které i spolu tvoří zajímavou. Hlavně jsem si v poslední době oblíbila odstín 31. který je krásně zlatavý a zemitý, podobné odstíny mám nejraději. I když stín používám poměrně často tak skoro vůbec neubývá. V poslední době si zase užívám ráno líčit a z domu doslova neodcházím nenalíčená, doslova si to užívám to testování různé kosmetiky stejně jako dřív.
Pokud hledáte kvalitní stín s dobrou pigmentací, výdrží tak omrkněte. 
Tvářenka - je to má v pořadí třetí tvářenka a odstínově se mi líbí úplně nejvíce, mám odstín 03. Bois de Rose. První dojem je třeba ten že z ní cítím trochu růže takže její název je přímo doslovný. Pigmentace je příjemná a kdo má rád tvářenky které jsou lehké tak to bude něco pro Vás. Navíc skoro vůbec nepráší, paráda. To že drží dobře je další plus. 
Tužky na oči - myslím že mám na několik let vystaráno ohledně tužek! Pár jsem jich už zvládla obdarovat a nechala jsem si jen největší favorité. Já používám tužky na oči opravdu jen hodně málo ale o to více na ně kladu velké nároky. Třeba chci aby se s nimi lehce pracovalo při nanášení, což je tento případ a jde to s nimi lehce a navíc mají skvělou výdrž. Největší oblíbenci mám na ukázku na ruce, myslím že dokážou hezky oživit oční make-up. 
Řasenka Sexy Pulp - za poslední rok v pořadí má druhá řasenka od této značky a zase velká spokojenost! Dříve jsem totiž měla řasenky jiné a nebyla jsem spokojená ale Vertige a tato jsou bezesporu skvělé! Nedrolí, udělá řasám objem, zvedne a drží to přesně tak jak to ráno nanesete. 
Jak Vás zaujaly YR novinky? Dejte mi vědět!
Já jdu užívat volného víkendu, jupí!

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥