LOMO - můj první kinofilm

5/15/2017

Zdravím Vás v novém týdnu! Můj týden začal velmi dobře, nemám ráda pondělky. Zkrátka máme po volném  víkendu klidu a je tu zase práce, jenže toto pondělí bylo jiné a mě bavilo, hned mi ten týden začal pěkně a jsem s dnešním dnem spokojená. Doufám že takových pondělí bude už jen přibývat!

Já jsem tu s článkem kde se chci pochlubit fotkama jaké jsem vytvořila pomocí Loma který můžete vidět na první fotce. Následující fotky jsou pak už jen z Loma/kinofilm 200 ISO. Příběh je takový že jsem LOMO zachránila před tím než bylo vyhozené na onen svět. Jelikož byl trošku v horším stavu, vzal si ho do parády můj přítel který ho opravil a já jsem se mohla pustit ho prozkoumávání. Můj první kinofilm jsem založila ( nebo spíš přítel ) někdy v létě a teprve nedávno jsem ho konečně dofotila, docela ostuda. Byla jsem zvědavá na ty mé výtvory a když to teď vidím, mám vážně na čem pracovat. Už aspoň vím co od Loma můžu přibližně čekat a na čem pracovat, rozhodně s ním nekončím a mám v plánu pokračovat ve focení s ním. Analog pro mě totiž není cizí, jelikož mám střední fotografickou školu kde jsem několik let máchala ruce ve vývojce a byl to rozhodně fajn pocit, někdy mi to fakt chybí. Není nad to si vše vyvolat sama a hlavně když vidíte jak Vám ve vývojce fotka pomalu leze na svět, to je paráda. Doufám že se někdy k vyvolávání dostanu ale kdybych si měla vybrat tak rozhodně vedou černobílé fotografie, to je moje srdcovka. 
Nakonec i já kde jsem musela cenzurovat můj obličej, věřte že byste ho vidět nechtěli jelikož tam mám pohled zabijáka! To dopadá tak když Vás někdo nečekaně fotí když opravdu nechcete. 
Máte zkušenosti s focením na kinofilm? Dejte mi vědět a nebo třeba pokud Vás to láká, případně proč třeba ne.
Tak tím to dnes končí a zase někdy u pokračování což bude asi nějakou dobu trvat.

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥