Náramky Deltimo

5/25/2017

Jaký jste dnes měli den? Já jsem dnes měla volno takže jsem si užívala klidu domova, když včerejší den byl poměrně náročnější. Dnešní den začal skvěle, jelikož jsem si mohla pospat, v emailu na mě čekalo pozvání na skvělý event. Zkrátka sice líný den ale poměrně produktivní co se týče blogu.

Dnes bych Vám chtěla ukázat a třeba dát i tip na náramky Deltimo. Mám je již nějakou dobu doma a od té doby je nosím, líbí se mi. Nejvíce jsem si oblíbila stříbrný s činkou ( jelikož mám línější období tak nosím tento náramek a snažím se zpátky dokopat ke cvičení ). Vlastně je pro mě náramek jistým způsobem nakopávač a motivace, už jsem si dnes i do diáře napsala termín kdy jdu do toho, juch! To že se mi náramek líbí je potvrzující i tím že jsem si vzala i druhou verzi a to tmavší stříbrnou takže společně tvoří skvělou dvojku. Na jejich stránce je plno dámských náramků, stačí se jen podívat. Myslím že díky tomu jak jsou stylizované mohou být jako skvělý dárek pro někoho. Na své si přijdou i opačné pohlaví jelikož jsou samozřejmě také pánské náramky.
Dále mám ještě náramek kde je gladiátor, když ho zrovna mám a kouknu se na náramek hned si přijdu silnější, docela vtipné ne? Co dokáže udělat pouhý náramek. Poslední mám s korunkou a jako jediný náramek je do zlata, líbí se mi jak má průhledné korálky. 
Jak se Vám náramky líbí? Já jsem zastánce jednoduchých náramků co bezesporu tyto jsou a proto se mi tak líbí.

Podobné články

5 komentářů

 1. Náramky jsou moc pěkné, jen kolem nich proběhla kauza, že jsou kupované na zahraničních e-shopech a prodávané jako luxusní v ČR. Já sem s firmou taky spolupracovala, ale za ty penízky bych si je asi nekoupila :(. Ale vybrala sis dobře, náramky vypadají pěkně!
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O kauze jsem nečetla a tak jsem si vlastně udělala svůj názor na to. :) S náramky jsem spokojená, ráda je nosím a zatím mi přijdou i kvalitně fajn. :)

   Vymazat
 2. Mám taky špatnou zkušenost. Jde evidentně o klasiku z E-bay, po měsíci už hnědnou. Nepřišli ani v krabičkách a ještě byly rozbité. Za mě tedy rozhodně nedoporučuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mám s nimi dobrou zkušenost. Nosím je 14 dní a úplně v pořádku. :) Ale chápu tvůj názor, každý máme jiný a to ti neberu. :)

   Vymazat
 3. Dobrý den, s kritikou zápasíme každý den. Bohužel, názory lidí se ovlivňují docela špatně. Za problémy se slézáním barvy se omlouváme, o tomto problému dobře víme, a již jsme ho odstranili ukončením spolupráce s naším bývalým dodavatelem. Popírat vzhled náramků tady nebudu. Částečně jde o inspiraci ze zahraničí, ale náramky jsou výhradně vyráběny našimi dodavateli. Brzy na trh přibudou i další produkty a ty na aliexpress jen tak nenajdete. Snad to jako důkaz pro budoucí zákazníky bude stačit. Pokud máte jakékoliv dotazy k našim produktům, neváhejte se na mě obrátit - info@deltimo.com . S pozdravem tým Deltimo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥