TIPY: Den Matek

5/07/2017

Přesně za týden máme Den Matek! Takže avizuji a apeluji už dopředu pro ty z Vás kdo bude tento svátek s mamkou slavit. Myslím že je to pěkný svátek a konkrétně já se snažím vždy nějakou maličkost mamce dát jako pozornost. Přece jen to s námi nemají vždy jednoduché a jsou tu vždy pro nás ať uděláme snad cokoliv, nebo aspoň já to tak cítím. Jako tipy jsem si vybrala pár věcí které by mohli určitě potěšit! Já zatím matka nejsem a zatím mateřské pudy ani nemám ale za to obdivuji veškeré matky z jednoho důvodu a to když svoji lásku dávají svým dětem.

1. květiny - za mě určitě první bod jelikož květiny snad pokaždé zvednou náladu a je to milí pozornost ne? Alespoň já to tak cítím a když květiny daruji tak snad nikdy jsem nezaznamenala že by byl někdo zklamaný z toho že by je dostal, ba naopak. Třeba já konkrétně miluji tulipány, jednoznačně nejkrásnější květiny které pro mě jsou! Zrovna ty co mám vyfocené se mi i barevně snad líbí nejvíce, budí ve mě velký optimismus.
2. kosmetika - když už jsme ženy tak určitě nepohrdneme kosmetikou ne? Vybrala jsem na ukázku pár kosmetických vychytávek které jsem v poslední době vyzkoušela a nebo již stálice které mám. Všechny produkty a recenze ohledně produktů na blogu mám takže pokud byste chtěli více info tak určitě dohledáte ( když tak přemýšlím tak samostatnou recenzi ještě nemá EL DW takže někdy v budoucnu ). 
Parfém, make-up, lak na nehty, rtěnka atd. mohla bych pokračovat, sice povrchní záležitost ale nám ženám tyto věci dělají radost alespoň těm kdo to uvítá rád. 
Třeba Notino.cz má hned několik tipů na dárky a jsou i v akci, co jsem tak koukala tak vybrali pěkné kousky. Sama mám s některými zkušenost takže rozhodně nešlápnete vedle.
Sama mám v plánu mamce dát nějakou kosmetiku, přece jen jsem blogerka a věčně píšu o kosmetice takže je to skoro moje povinnost dát mamce nějakou kosmetickou výbavu.
3. láhev - tady si může kdokoliv vyplnit co chce, ale znám plno žen které zkrátka rádi uvítají dobrou láhev vína či něčeho ostřejšího ( kdyby bylo po mém tak rozhodně nějaký rum ale o tom třeba někdy příště ). Třeba si můžete s mamkou udělat čas a dát si láhev vína rovnou spolu a spolu se pobavit nad společnými vzpomínkami. Tohle je další bod který mám v plánu mamce taky dát, jelikož dobré víno má ráda takže doufám že se jí trefím do vkusu. To víte, nejsem žádný odborník přes vína a piji je jen výjimečně.
Takže nezapomeňte na své maminky a popřejte jim a dejte jim svůj 4.čas který je přece jen to nejvíc důležitý což je vlastně i další část tipu. Čas je neúprosný a strašně rychle utíká, sama mám málo času a nemám v malíku svůj time management takže pro sebe je to jeden z bodů na kterém chci sama zapracovat.

Tímto článkem bych chtěla zakončit tento týden, který pro mě byl hned z několika bodů velmi náročný a doufám že bude jedině líp a líp! Věřím tomu!
Zatím se mějte krásně!

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥