TRIP: můj víkend a třeba Kumburk

5/23/2017

Dnes bych se s Vámi chtěla podělit o skvělé chvíle z mého volného víkendu. Obecně je v poslední době všechno fajn až na nějaké nepříjemnosti životní situace které věřím že budou lepší, takže hlavně přeji Všem mnoho zdraví!

Po dlouhé době jsme s mojí polovičkou byli akčnější ( přece jen v zimě jsem/jsme raději trávila/i v teple domova) a vyrazili jsme výletovat. Nejdřív jsme byli na Kuksu, kde jsme si prošli okolí nemocnice, parku a nakonec jsme chtěli na prohlídku a ejhle, prohlídky už jsou pro dnešek uzavřené. Nemilé vyjádření, ale tak o důvod víc se tam znovu vrátit přece jen to máme od nás kousek a je to příjemně. Pak jsme vyrazili po stopách Erbena a viděli jsme kostelíky nebo třeba výhledy na krajinu která ho inspirovala. To byla sobota.

Den druhý tedy neděle byla jasná, jedeme někam! Rozhodli jsme se jet na zříceninu Kumburk. Kde bylo parádně! Je to neuvěřitelný výhled což jsem se snažila zachytit na fotkách. Všechny fotky jsou právě z Kumburku, jelikož se upřímně přiznávám že jsem byla doslova líná vytahovat foťák. Sice si trošku vyšlápnete do kopce ale ten výhled stojí za to a doporučuji se tam podívat kdo tam nebyl. Když jsem tak nahoře seděla s tím výhledem na krajinu, měla jsem uklidňující pocit a že tady máme i krásná místa která stojí za to prozkoumat. 
Následně jsme jeli kousek dál a to taky na zříceninu Bradlec. Mrzí mě že nemám žádnou kloudnou fotku ale mám k tomu velký důvod. Tato zřícenina byla uprostřed lesa kde byl velký klid a já jsem se bála že na mě každou chvíli vyskočí divoký prase a to jako fakt! Navíc cesta přímo na zříceninu nebyla úplně jednoduchá ( conversky už fakt né na výletování po přírodě, snad se už ponaučím ). Ale nakonec to stálo přece jen za to, jelikož místo má svoji kouzlo a přišlo mi dost temný a zajímavý. Zkuste si to místo vygooglit a pochopíte, hned jsem to místo viděla jako dělané na čarodějnické rituály nebo něco podobného ( to víte moc koukám na horory ).
Právě mám za sebou skvělý víkend i začátek týdně a úspěšný den, což mě těší a těším se co na mě čeká po zbytek týdne!
Dejte vědět jak Vás podobné články baví. 
Jinak byl jste někdo na nějakým místě který uvádím? Pokud dáte nějaký tip na výlet co bych měla vidět, budu jedině ráda. Zatím se mějte krásně!

Podobné články

5 komentářů

 1. Krásné fotky! Hned bych šla někam do přírody :).
  Beauty by K.

  OdpovědětVymazat
 2. Tvoje fotografie sú proste úžasné! Je ťažké odísť z tohto blogu! :)
  Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))

  SYDNEY SLEEK BLOG-KLIK

  OdpovědětVymazat
 3. Kuks je moje oblíbené místo. Byli jsme tam s přítelem víkend před vámi :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥