Event Avéne

6/14/2017

Minulý čtvrtek jsem po delší době navštívila moc milý event od značky Avéne.  Za dobu existence mého blogu jsem byla od této značky na jejich akcích dvakrát a obě dvě byly super, hlavně díky moc milému 
zastoupení. Je fajn jednou za čas navštívit blogerskou akci a odreagovat se. Navštěvuji je v poslední době jen velmi zřídka, jelikož né vždy je v práci volno.  Vzala jsem sebou doprovod z čeho je už tak trochu tradice a to kamarádku Maruš. Obecně to byl povedený den a počasí nám přálo a bylo krásně!
Akce probíhala v prostorách baru Glass Bar který je na vrcholu Tančicího domu kde byl krásný výhled, paráda! Takových skvělých akcích bych chtěla více. Samozřejmě pro nás nesměl chybět něco dobrého a já jsem ráda uvítala Aperol který v létě mám moc ráda. 

8.6. je den oceánů takže jsme měli přednášku o tom proč chránit oceány a jak předejít tomu abychom je neznečisťovali. Zároveň jsem se dozvěděla ideální množství ochranných prostředků když se mažeme a je to přibližně velikost vlašského ořechu na jednu část těla. Tím pádem na jedno použíti může padnout i celý produkt, což jsem vůbec netušila. Dozvěděla jsem se ještě spoustu dalších zajímavých věcí o které se ale podělím v jiném článku až budu recenzovat produkty od Avéne. 
Samozřejmě nechyběly dárečky které se chystám testovat a určitě o tom podat v blízké době info. Nejvíce mě zaujal tónovací fluid který má univerzální barvu a navíc je velmi příjemný. Občas řeším že když budu delší dobu na slunci chci si obličej chránit a nechci make-up takže se těším až otestuji fluid. 
Chci na Vás zároveň apelovat at se chráníte před sluncem a nepodceňujte to!
To je pro dnešek vše a užívejte týdne a ať se Vám daří!
Ještě se Vás zeptám, chráníte se před sluncem?

Podobné články

3 komentářů

 1. Jé, vypadá to jako skvělá akce. Značku Avene mám moc ráda :)

  OdpovědětVymazat
 2. musela to byť ozaj pekná akcia, hlavne tá prednáška o ochrane oceánov :)♥

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 3. takéto blogové akcie sú vždy super, a tiež ich rada navštevujem :) Avéne vybral krásne miesto :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥