Tipy na dva balzámy na rty!

6/21/2017

Zdravím Vás v tomto týdnu! Já se zase ozývám po několika dnech, poslední dny jsou poměrně hektické, navíc se na mě přilepila viróza a já musím nějak fungovat a né se toho bacila zbavit. Dnes jsem se rozhodla s tím nějak zatočit, takže čaje, na lékárnu jsem udělala nálet tak doufám že to pomůže.

Víte už  o mě že jsem blázen do balzámů na rty? Jsem! Měla jsem takovou představu že jich mám dostatek, mám totiž všude nějaký balzám. Jenže když jsem je zkoumala více tak jsem zjistila že skoro každý balzám je u svého konce. Tudíž jsem zůstala skoro na ocet a já jsem musela vybrat nějaké nové balzámy které bych chtěla otestovat. Rozhodně to nebyl těžký úkol, balzám vyberu skoro hned jenže né vždy je to s ním pak skvělé jak bych si představovala. Zvláště když se dočtete jak je balzám skvělý a pak najednou zjistite že za nic nestojí. Něco takového se dnes i dočtete v článku, jeden bych Vám doporučila a jeden z mé strany ne. 
První tu mám Carmex s příchutí granátové jablko - k tomuto balzámu se mi hned spojí to že když jsem dávala pusu přítelovi tak mi řekl že chutnám jako vodní dýmka s příchutí granátového jablko. Takže vážně super! Upřímně se ta vůně líbí, je poměrně aromatická, mě osobně to evokuje děstský jahodový panadol který jsem občas jako malé dostávala. Věřím že pro někoho to nemusí být to pravé ořechové.
Naopak balzám se krásně aplikuje na rty a krásně se roztírá, je jemný a skvělě hydratuje. 
Celkově je to moje druhá zkušenost se značkou Carmex a zase jenom pozitivní. Někdo tuto značku má rád a někdo zase ne, já se řadím to té první kategorie. Myslím že balzámy stojí za to vyzkoušet. V nabídce jě několik druhů a plní skvěle svoji funkci.
Pokud hledáte balzám který Vám s klidem můžu doporučit tak je to tento, stojí za to ho vyzkoušet!
Druhý balzám je Topvet s příchutí kokos a mandlový olej - s touto českou značkou jsem doposud neměla zkušenosti a byla jsem zvědavá. Je to přírodní kosmetika která je česká takže jsem byla napnutá jaký balzám asi bude. Obal je ve stylu retro což je fajn, to já mám ráda. Příchutí balzámu je hned několik, já původně chtěla vyzkoušet jiný jenže když objednávala tak zrovna nebyl na skladě, tohle byla moje druhá volba. Kokosem a mandlovým olejem nemůžu nic zkazit. Jenže může se něco zkazit, balzám je na můj styl až moc tuhý a čekala jsem že bude o něco méně tužší. Skoro do něj nejde máznout ale musím přímo rýpnout abych si ho mohla dát na rty což mě moc nebaví aplikovat. Navíc když balzám pak dám na rty tak se taky moc nerozpouští, což fakt nesedí tak jak má. 
Co bych na balzámu pochválila je obal a jeho vůni kde cítím lehce kokos a voní to příjemně ale né výrazně. 
Naopak tento balzám je pro mě docela propadák, zkusím dát ještě příště šanci jinému druhu abych viděla zda to bylo pouze u této příchutě a nebo zda jsou takové všechny.
Jaký balzám nejraději používáte Vy?

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥