Trio The Maziner Sisters od The Balm

6/11/2017

Zdravím Vás takhle o víkendu! Dnes máme krásný sluneční nedělní den, já mám volno ale je to jeden z těch dnů kdy se mi absolutně nic moc nechce dělat. Jelikož jsem měla akčnější pátek a sobotní den tak jsem dnes pocítila tu únavu. Občas mě takhle při neděli přepadne blbá nálada, né že bych se netěšila do práce, to právě naopak ale že toho volného času je málo a nestíhám toho tolik kolik bych chtěla. To je věčné téma!
Dobře, konec téma ohledně času. 

Já jsem si dnes přichystala nový článek kde bych Vám chtěla ukázat moje nové trio The Maziner Sisters od značky Balm. Tohle je produkt který jsem chtěla už hodně vyzkoušet a je to doma! Jelikož můj oblíbenec Cindy-Lou Manizer dochází musela jsem jednat a znovu si ho pořídit ale volba padla nakonec na trio. Byla jsem totiž velmi zvědavá na ostatní dva rozjasňovače na které jsem totiž četla taky samou chválu. Cindy jsem měla doposud podruhé a od té doby co jsem si ji pořídila jsem jí nedala z ruky. Pravidelně u mě tvoří denní líčení a v rámci testování jiných tvářenek a tak proběhly změny na nějakou dobu, většinou to tak bylo pár dní a byla jsem u ní zpět. Byla to taková láska na první pohled/použití!
Když jsem začala testovat toto trio, moje očekávaní bylo docela veliké! Přece jen je to legendární produkt v kosmetice a já jsem ráda že ho mám i já. Kdo sleduje pravidelně můj blog jistě ví že značku The Balm mám moc ráda, v posledních měsících je to moje nejoblíbenější značka. Jelikož je založena na tom že šetrnější a veganská, já jsem poměrně citlivější jedinec a mohu proto tuto značku doporučit.

Konkrétní dojmy z tria jsou ve výsledku velmi pozitivní! Hned takhle v úvodu sdělím že mě překvapilo že trošku práší Betty což mě je právě o hvězdu hned méně. Ale teď už jen pozitiva! Paletka je multifunkční, jelikož ji můžete použít jako oční stíny, tvářenku a rozjasňovače. Ideální pomocník třeba na cesty, nemusíte toho balit tolik jelikož máte v této paletce hned několik věcí.
Snažila jsem se na fotce znázornit jednotlivé odstíny na ruce abyste viděli jak to vypadá. 
U tohoto produktu je fajn že at je jakékoliv počasí je dokonalá výdrž, v klidu celou pracovní směnu drží a nejen to. Ráno nanesete a rozjasňovač drž, zároveň když to nepřeženete tak vypadá fakt pěkně jemně a přirozeně než jakákoliv tvářenka.
Podle mě za cena stojí za to! I když Betty mírně práší tak to stojí za to a už bez paletky nedám ránu.
PS. Kdo má rád tekuté matné rtěnky od The Balm tak na Notino.cz jsou již nové odstíny, mrkněte se!
Máte někdo zkušenost s The Balm a třeba konkrétně s tímto produktem?

Podobné články

2 komentářů

  1. Tahle paletka vypadá hodně dobře a líbí se mi :)

    OdpovědětVymazat
  2. Přemýšlím, zda není více prášivá jen v tomhle triu. Měla jsem to trio, tam jsem Betty moc nepoužívala, takže si to nějak neuvědomuju. Věnovala jsem ho sestře, a koupila si všechny tři rozjasňovače separé. A Betty v plné verzi mi nepřipadá prášivá.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥