KULTURNÍ OKÉNKO #17

7/15/2017

Pro někoho znamená tento měsíc prázdniny nebo má někdo volno a proto jsem se rozhodla že udělám zase nový článek kulturního okénko! Poslední tento článek byl v půlce května, od té doby uplynulo docela delší doba ale to víte snažím se volný čas co nejvíce trávit venku, dokud máme léto. Přesto jsem si samozřejmě našla čas a na něco se podívala i objevila něco nového z hudby.
Správní chlapi - na Ryana je docela vtipný pohled v knírku to asi zaprvé! Tohle je krimi/komedie a je to příjemná oddychovka, kde Ryan i Russell jsou vtipný a několikrát jsem se u toho pobavila. Líbí se mi jaký to má nádech retra. Hlavní děj je ten že se tam řeší usmrtí pornohvězdy, o vtipné scény v tomto filmu nepřijdete.
Sing Street - Dublin 80.léta a tenhle film musíte vidět! Uvidíme tam mladého kluka jak zaimprovizoval s tím když potkal dívku která se mu líbí tak kvůli ní založí kapelu. Kapelu založí a hledají jaký styl jim nejvíce sedí takže každou chvíli mění image a je to zábava sledovat. 
Ženy sobě - tahle komedie je naprosto šílená až je vtipná, věřím že někomu to může připadat jako totální blbost ale za mě super! Oč se tam jedná, jedna žena se bude vdávat a její nejlepší kámarádka ji s tím bude pomáhat ale k tomu si ještě přizvali další kamarádky a mezi sebou soupeří kdo udělá lepší přípravu. Věřte že je tam spoustu vtipných scén a pokud jste to neviděli tak to napravte! 
The Invitation - muž dostane pozvaní od své bývalé manželky a jejího nového manžela pozvání do jeho bývalého domu a od začátku mu tam něco nesedí. Od začátku až do konce to má skvělou temnou atmosféru a já byla velmi zvědavá co se z toho nakonec vyklube. Po delší době zase něco nového a kdo je fanda thrilleru/hororu určitě se na to podívejte!
Nashville - tohle je seriál který bych hodnotila jako drama které se odehrává v hudebním průmyslu. Já na to koukám už pár let a podle mě je to fajn. Nemusím moc country ale kdybych měla hodnotit hudbu v tomhle seriálu tak něco je fakt povedené a příjemně se poslouchá. Řeší se tam vztahy nebo třeba jak uspět v hudbě. Aktuálně má seriál 5 sérii, a myslím že ta je i poslední. Pokud hledáte na co se podívat, zkuste to. 
Lorde - myslím že hodně z Vás ji určitě zná, mě si nezískala hitem Royals ale když jsem si poslechla její první album. Nedávno vydala druhé Melodrama a to se mi líbí ještě víc, jsou z toho cítit emoce a úplně to album v táhne. Chtěla bych rozhodně vidět někdy Lorde naživo.

Doufám že Vás něco zaujalo, případně dejte vědět, budu ráda a užívejte volna pokud ho máte dnes stejně jako já! A pokud máte nějaký tip o který se chcete podělit tak sem s ním!

Podobné články

6 komentářů

 1. Skvelé tipy!! :) Aspoň budem mať čo pozerať :D
  my blog: THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 2. Na Ženy sobě asi mrknu, miluji takové komedie! :D

  OdpovědětVymazat
 3. vďaka tvojim tipom už som narazila na super filmy, tak sa určite inšpirujem :) Lorde je láska, s kamarátmi na nej letíme ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsem samozřejmě moc ráda! :) Ani nevíš jak ti v dobrém závidím, užijte si to! :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥