ROCK FOR PEOPLE 2017

7/08/2017

Tak jako každý rok se s rokem sešel a byl tu zase další ročník festivalu Rock For People
Pro mě je tento festival už srdcovka od roku 2010 čili letošní ročník byl po osmé a já zase viděla několik kapel které jsem chtěla vidět a nebo objevila něco nového. Většinou podobné akce řeším na poslední chvíli, navíc letos jsem měla byla i před festivalem nemocná takže jsem se obávala mé přítomnosti ale vše dobře dopadlo. 
Letos jsem měla velké štěstí ohledně lístků jelikož jsem se zúčastnila instagramové soutěže s T-Mobile a vyhrála jsem tam za svoji fotku dva lístky, což bylo nejvíc super jelikož jsem lístky řešila na poslední chvíli. 
Když jsem u toho T-Mobile tak ten tam měla svoji zonu kde jsem byla každý den, myslím že to bylo povedené a párkrát jsem i soutěžila. 

Dnešní článek bych tedy pojala tak že bych Vám chtěla předat ve stručnosti mé dojmy z koncertů a případně Vám i něco doporučit k poslechnutí, plus navíc nějaké mé momentky které jsem fotila na mobil. 
První den pro mě začal nejlepším koncertem. Pro mě jeden z nejlepších koncertů a to The Picturebooks, zamilovala jsem se do nich!
Na Cage The Elephant jsem se hodně těšila, asi nakonec úplně nejvíc. I když je poslouchám vlastně pár měsíců tak jsem si je oblíbila. Dostala mě energie frontmena a díky tomu byl koncert ještě skvělejší!
You At Me Six na tuhle skupinu jsem byla velmi zvědavá, jelikož jsem ji moc neznala ale když jsem ji poslouchala před festivalem tak mě nadchla. Skupinu trápili zvukové problémy že vypadl párkrát zvuk a bylo to znát na náladě kapely ale jinak byl koncert fajn. Na ukázku dám docela slaďárnu ale ona naživo byla úplně super!
Die Antwoord byl pro mě nejvíc bizár koncert který jsem zažila! Pořádně jsem nevěděla co si o tom všem mám myslet, hudba naprosto šílená až se mi nakonec show ( nepíšu záměrně koncert ) i líbila.
Druhý den jsem se více soustředila na festival že jsem si dopřávala drinky a ochutnávala různé jídla. Kolem nás kroužila bouřka a mě to docela znervózňovalo. 

Koncert Mastodon byl pro mě síla! Nevydržela jsem ani celý koncert, ale vzbudila ve mě takovou emoci že na tuhle hudbu zatím ještě jsem nejsem připravena ani evidentně naladěna ale z toho mála co jsem slyšela musím říct že hrát opravdu umí dobře. 
Paramore jsem poslouchala více dřív, teď je neposlouchám vůbec ale byla jsem zvědavá na koncert. Hayley byla moc sympatická a milá, pozvala na pódium i fanynku aby s ní zazpívala tak to bylo příjemné oživení. Těšila jsem se na song Crush Crush Crush ale bohužel nebyla v setlistě, přesto koncert byl super!
Největším překvapením pro mě byl Dub FX který mě úplně dostal! Jeho koncert byl plný pozitivní energie a bylo to super od začátku až do konce.
Poslední den jsem byla zvědavá na dvě kapely nejvíc a pak jsem viděla i několik dalších kapel ale nedá se říct že bych byla z nějaké úplně nejvíc nadšená.

Lower Than Atlantis byl pro mě koncert kde jsem odpočívala a myslím že stojí za zmínění jelikož byly fajn.
Foster The People byla jedna z těch kapel na který jsem se těšila a moje těšení bylo oprávněný, rozhodně to byl jeden z nejlepších koncertů. 
Konečný koncert který byl chtěla zmínit je Evanescence, já tuhle kapelu přímo milovala v roce 2002 když vyšel singl Bring Me To Life a poslouchala jsem je i s dalším albem. Moc nového materiálu asi není jelikož jsem poznala že čerpali hlavně ze starých věcí. Pro mě ten koncert byla velká nostalgie. Když hrála My Immortel chtělo se mi skoro brečet, ta písnička je zkráka neskutečná!
Pak ještě následoval další koncerty, další drink a jídlo, pak hurá domů a spát a těšit se zase na další rok! Doufám že zase v Hradci! Doufám že letos ještě stihnu nějaký festival a nasát tu festivalou atmosféru kterou tak miluju!
Byl někdo z Vás taky?

Podobné články

5 komentářů

 1. Tak to muselo byť naozaj super! Tiež som rozmýšľala, že naň pôjdem, no nakoniec z toho vzišlo...

  Hello, my name is Ev

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak píšeš, ano super to bylo! :) Příště jeď! :)

   Vymazat
 2. jéj, boli tam zaujímavé mená, určite to bolo super :) Die Antwoord sú riadny úlet, ale parádny zážitok :D

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, myslím, že by ses měla zaměřit trochu více na svůj styl psaní. Text sice dává smysl, ale je napsaný opravdu špatně.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥