ROZBALENÍ GLANC BOXU #7

7/11/2017

Tento článek je tak trochu začarovaný když jsem ho začala psát tak se mi celý smazal a mohla jsem psát znovu, říkala jsem si že práce je fuč a tak jsem začala znovu. Co je nejhorší že jsem ztratila niť ale hlavně jsem půlku věcí co jsem chtěla napsat zapomněla, grrrr. Ale nebudu jen negativní, například v původní verzi jsem nepsala žádný úvod a teď ano.  Příští týden mám narozeniny a čím jsem starší tím méně mám ráda narozeniny ale řekla jsem sama sobě že si udělám radost a něco si koupím co jsem už dlouho chtěla, s čím se třeba nakonec pochlubím. 

Nedávno dorazil nové vydání Glanc Boxu, stejně jako předešlé vydání jsem si i toto objednala. Už jsem se nemohla dočkat co v něm bude tentokrát a samozřejmě byla zvědavost. Toto vydání bylo už po sedmé, a znovu mě box nezklamal. Podle mě je tento box vhodný a ideální do domácnosti, vždy se v něm najdou věci které snadno využiji. Občas se samozřejmě stane že tam najdu produkt který nepotřebuji tak ho věnuji někomu blízkému komu naopak chybí takže nakonec velká výhra. A teď se jdeme podívat na ten obsah!

Velkou radost mi udělal červený lak na nehty Catrice, to víte já červený laky miluji! A tohle je tak krásná červená barva že jsem byla úplně okouzlena. 
Signal nebyl pozadu v boxu byla zubní pasta s kartáčkem což se hodí vždy.
To samé samozřejmě platí i o hydratační masce Dermacol, zatím nemám zkušenost tak uvidíme jaká bude až ji vyzkouším. K podobným maskám jsem docela skeptická tak třeba názor nakonec změním. 

Prací gel Persil podle mě patří mezi špičku a jsem ráda že jsem ho v boxu našla, ušetřil mi čas a tahání na nákupu. Což dále je ten samý případ i u aviváže Silan, který nádherně voní! Ještě posledním produktem tam byl Domestos na wc což se neztratí. 
Za mě rozhodný plný počet bodů! Jelikož se mi obsah boxu líbil nejvíce ze všech boxů které zatím vyšly takže laťka je hodně vysoko, jsem zvědavá co bude v tom dalším.
Znáte tento box? Jak se Vám líbí?

Podobné články

8 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥