TIP: pomocník ohledně bydlení

7/27/2017

Zdravím Vás! Máme tu skoro konec pracovního týdne ( alespoň mě to tak čeká ) a už se nemůžu dočkat volného víkendu. Sice je tento týden poměrně náročný jelikož v práci je hodně práce ale na jednu stranu je to super! Momentálně totiž čekám na svůj nový mobil a už se nemůžu dočkat, po androidu zkusím jablíčko tak jsem zvědavá jak budu nakonec spokojená. Ale o tom dnešní článek není, ten totiž bude o inspiraci ohledně bydlení.

Momentálně jsem ve fázi kdy sháním pohodlné křeslo k PC který se snažím postavit už několik měsíců. Doufám že se už brzy dočkám a dokopu se už ho dokončit, jelikož můj pomalý notebook už mi leze na nervy. Určitě znáte ten pocit že se snažíte najít ideální kus nábytku a stále váháte nad tím zda je to to pravé. Mám to asi tak skoro ve vším, v poslední době strašně nad vším přemýšlím když něco pořizuji. Na jednu stranu myslím že je to dobře jelikož to znamená že nekupuji zbrkle, což je konečně super zpráva, né vždy tomu tak bylo, no jo stárnu. Měla jsem to štěstí že jsem se dozvěděla o jedné skvělé stránce. Řeč je o vyhledávači nábytku a dekorací favi.cz, pro maniaci do tohoto odvětví je to podle mě blaho. Na jedné stránce je totiž hned několik kategorií co hledáte a máte tam plno možností k tomu co hledáte. Já díky tomu objevila spousty nových e-shopů což na jednu stranu pro mou peněženku moc dobré není ale budiž. Hledáte kus nábytku a nenašli jste zatím to pravé? Tento vyhledávač je naprosto ideální věc, jen varuji že pokud začnete hledat je tu velká šance že toho objevíte daleko více jako jsem to měla já. Samozřejmě že jsem nakonec našla i pár dekorací které mě zaujaly. Třeba na první pohled skleněná váza do kterých úplně vidím čerstvé pivoňky, prosím chci je! Ale nikde jsem je v poslední době neviděla, moje srdce doslova pláče. 
Trošku jsem si ještě dále hrála a hledala jsem nějakou inspiraci co sem hodit a našla jsem hned několik inspirativních fotek interiéru který se mi líbí. Samozřejmě že jsem si to nemohla nechat pro sebe a podělit se o své dojmy. Nejvíce tu převažuje šedá a bílá barva, líbí se minimalismus co se týče interiéru a k tomu nějaké dekoraci. Myslím že trochu inspirace nikdy neuškodí. 
Vidíte úplně poslední fotku? Aspoň tady ty pivoňky mám, když né zatím přímo doma. 
Jaké první v interiéru se nejvíce líbí Vám? Znáte mimochodem stránku favi.cz? Co si o vyhledávači myslíte?

Podobné články

1 komentářů

  1. to je krásna inšpirácia :) do fotiek som sa úplne zamilovala, nádhera :)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥