Yves Rocher - koncentrované sprchové gely

7/18/2017

Dnes jsem tu zase s novým článkem a dnes mám pro Vás jeden tip a zároveň recenzi k tomu! Budeme se bavit o koncentrovaných sprchových gelech od značky Yves Rocher*. Není to tak dávno kdy ke mě dorazil balíček zelený balíček kde jsem našla tři malé sprchové gely. Byla jsem zpočátku zaražená jejich velikostí, říkala jsem si že budou rychle pryč, naopak opak je pravdou.

Samozřejmě balení je poměrně malé takže nevydrží věčně, ale od té doby je mám tak používám a docela mě to překvapilo jak málo stačí. Na obrázku je názorně ukázáno že stačí kapka, spíše se netrefím pouze jednou kapkou ale i tak si dávám docela málo a přesto je to tak akorát. Nevím zda to máte stejně, ale třeba jiné sprchové gely mám tendenci vypotřebovat strašně mnoho a jsou pak rychle pryč. Navíc tohle malé balení je i šikovné na cesty a kdykoliv ho můžete mít při ruce. 
Na výběr máte z tří vůní, já jsem si nejvíce zamilovala koriandr a mango. To je tak krásná vůně! Všem mohu doporučit, že stojí za to! Ostatní varianty jsou vanilka nebo oliva a petit grain
Tyto sprchové gely mají dokonce i myšlenku a to takovou že se máme chovat ekologicky a respektovat naši planetu a chovat se k ní hezky. 
Pro zajímavost tak 97% složek přírodního  původu, pH je neutrální a navíc jsou produkty bez konzervantů.
A hlavně za každý koupený produkt je nově zasazený strom! Což je podle mě skvělá věc! Sama akorát přemýšlím kam ten svůj zasadím. 
Za mě jistě plné hodnocení, jelikož sprchové gely jsou super! Navíc je mi celý ten projekt sympatický a vyzkoušejte sprchový gel, za zkoušku přece nic nedáte a navíc budete vědět že díky Vám bude zasazen nový strom.
Jak se Vám tento nápad líbí? Máte někdo zkušenost dokonce s produktem?

Podobné články

2 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥