Antiperspiranty Borotalco

8/16/2017

Jelikož máme léto v plném proudu, rozhodla jsem sepsat článek kde Vám představím dva parťáky bez kterých nedám v posledních měsících ránu. Jedná se o antiperspiranty značky Borotalco*! Tato značka je pro mě velkou neznámou, doposud jsem ji moc neznala občas jsem na ni někde narazila někde na blogu. O to více jsem byla zvědavá jaké produkty budou, jelikož antiperpiranty jsou bezesporu důležité pro Vás i okolí. Mám-li být upřímná někde bych je ráda rozdávala okolo sebe, aniž by se lidi třeba urazili. Respektuji třeba to že je nepoužívají, to beru jenže když je mi nepříjemný zápach jaký z nich jde, co s tím nadělám. 

Takže a teď už přímo k nim.  Rozhodně vítám fakt že jsou ve všelijakých solí které pro nás nejsou zrovna moc dobré takže body za to. 
Vyzkoušela jsem klasický ve spreji Pure a voní krásně čistě a lehce. Musím uznat že podle mě je o něco lepší než roll-on co se týče výdrže, jelikož toho zvládne fakt dost. Náročný den zvládne a příjemně voní. Roll-on po několika hodinách lehce přestává účinkovat a je potřeba dát znovu což zase tolik nevadí. V porovnání ale se sprejem je sprej lepší, jelikož stačí jednou za den. Roll-on má podle mě i docela těžší vůni skoro až pánskou a né každému může sedět. 

Za mě rozhodně vyhrává Pure ve spreji, kterému bych dala plné body a roll-nu bych dala tak průměr.
Myslím že až dojde tak že si ho klidně pořídím znovu, jelikož jsem s ním byla spokojená. 
Jaký používáte Vy? Máte nějaký tip na antiperspirant který není pro naše tělo nijak škodlivé?

Podobné články

4 komentářů

 1. Tohle jsem měla, ale moc mi nevyhovoval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo? Já jsem právě příjemně překvapena. :)

   Vymazat
 2. Antiperspiranty Borotalco mám ráda. Akorát mě mrzí, že nemají zase tak krásný design. Kdyby měly, věřím, že si jich všimne daleko více lidí :)

  http://elisminarova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš asi pravdu že design je jednoduchý a zase tolik nezaujme. :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥