KULTURNÍ OKÉNKO #18

8/12/2017

Půlku víkendu máme za sebou ale ještě půlku před sebou! Já ho mám z části pracovní, co Vám mám podívat není nad to užívat si volného víkendu a jen relaxovat. Já jsem měla skvělý páteční večer, nejen že se učím s Iphonem ale budu mít i nový PC, JUPÍ! jelikož jsem Říkala jsem si že bych pro Vás udělala nový článek a to kulturní okénko, kde Vám předám zase nějaké tipy. 
Dunkerk - můj nejoblíbenější režisér je Nolan takže jsem se pochopitelně těšila na jeho nový film a dokázal mi proč mám tak ráda jeho filmy. V tomto válečnou filmu totiž ukázal úplně jinou stranu než jak to je vždy ukázané, trošku z druhé strany. Vynikající hudba a zpracované, stojí to za to vidět! Doporučuji vidět to v kině, lepší zážitek. 
Valerian a město tisíce planet - tenhle film mi připomněl Patý Element, bezesporu pro mě jeden z nejlepších akčních sci-fi i když emelent je lepší tak Valerian i tak byl super! Některé věci v něm zkrátka musíte brát s rezervou a nadsázkou jelikož to tak je. Navíc Cara je v tom filmu fakt boží! Od začátku až do konce to pěkně šlape, skvělý efekty a mile to překvapilo. 
Stuck In Love - je to již nějakou dobu co jsem tento film, přesto ho mám v paměti. Romantika, drama a občas i vtipné momenty. Sympatické obsazení! Moc dobře se na tenhle film koukalo, zkrátka je v tom filmu ukázáno úplně běžné věci které řešíme a proto se mi tak líbil. 
Nerve - rozhodně má zajímavou zápletku a myslím že takovou hru hrát může být zajímavé, občas mi to přišlo až realitu. Sociální sítě ukázané z trošku drsnějšího soudku. Bylo to pro mě našlápnuté hodně dobře, jenže nakonec některé momenty jsem čekala trochu jinak takže za mě průměrný thriller který má zajímavou myšlenku.
The Mist - zatím jsem viděla čtyři díly a poměrně mě to baví. Věřím že pro někoho to nebude, proto to má slabší hodnocení. Seriál je o městečku kde se vyskytne tajemná mlha která má v sobě záhady a smrt. Koho baví tajemno tak to zkuste.

Wolf Alice - tuhle kapelu jsem objevila poměrně nedávno a písničku Blush jsem si ihned zamilovala ale vůbec jejich album je celé boží! Navíc teď jim vychází i druhé takže jsem zvědavá jaké bude. Jejich album je My Love Is Cool je melancholické a moc dobře se poslouchá. Zase další anglický objev který to umí!

Znáte něco z mých tipů? Máte nějaký tip? Dejte vědět, určitě budu ráda.

Podobné články

4 komentářů

 1. Hezký článek :) na nějaký film se určitě mrknu!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, pak dej vědět na jaký jsi koukla. :)

   Vymazat
 2. Mě láká ten Valerian, koukali jsme na to s přítelem už na ukázkách v kině. A hlavně, hraje tam Cara :D. Přítel by teď ale chtěl jít na Emoji ve filmu, protože to vypadá dost vtipně, tak uvidíme.
  http://deny-garnet.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Hned jsem si Stuck in Love stáhla, krásný film. Těším se na další tipy, tahle Tvoje okénka mě nesmírně baví! Hezký večer :) Terka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥