Letní kosmetické tipy YR

8/03/2017

Venku nám panují teplotní rekordy a myslím že tento článek se bude akorát ideálně hodit. Jelikož se bude týkat ochrany proti sluníčku a po jeho opalování, navíc ještě jeden produkt k osvěžení od značky Yves Rocher*. Toto léto jsem se ještě k opalování skoro vůbec nedostala, zatím pouze dvakrát jsem se na pár hodin lehla k vodě a nasávala nic dělání. Zjistila jsem že opalovaní mě nebaví, ale zato plavat, cachtat se ve vodě je skvělá záležitost. Víkend který je před námi mám volný takže se těším až budu budu mít a dostanu se někam k vodě, to je můj jasný plán! 

Začnu sprejem na vlasy Collection été, když jsem tento produkt dostala do ruky ihned si mě získal svoji krásnou a svěží vůní. Je to koktejl citrusů a letního ovoce, pokud máte cestu kolem obchůdku zajděte tam a čichněte si. Ideální produkt pokud v létě omezujete parfémy a necháte vonět své vlasy, věřte že to stojí za to! Navíc pak budete mít tendenci stále čichat k vlasům jako já.  

Je třeba myslet na to že když jdete na sluníčko je potřeba se chránit, já jsem se už tolikrát doplatila právě na to. Snažím se od té doby na to myslet a hlavně se mazat! K tomu mám pomocníka olej na opalování s faktorem 30, patří do kategorie střední ochrany. Má to fajn balení, jelikož rozprašovač je na olej šikovný. Když jsem ho právě použila když jsem byla na sluníčku tak jsem se nespálila až na místa které jsem zapomněla. Hodnotím to velice kladně, navíc moc pěkně voní.
Ideální je i mléko ve spreji po opalování, jde mi pěkně v ruce s předešlým produktem a vzájemně se dobře doplňují. Ten má už ochranný faktor 50 což je už daleko vyšší. 
A nakonec doslova největší zachránce, co mám povídat když jsem byla na sluníčku letos poprvé tak jsem zapomněla na ochranu. Doma mě zachránilo hydratační mléko po opalování které zklidnilo pokožku a krásně chladilo. Jak jsem byla rudá a trošku přehřáta tak tohle zachránilo veškerou situaci, doporučuji vyzkoušet!
Celkově všechny produkty hodnotím více jak kladně, svoji službu plní a jsem s nimi spokojená.
Máte někdo s produkty zkušenost? Případně jaký je Váš oblíbený produkt v létě?

Podobné články

0 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥