TIP: Elle s flaškou

8/01/2017

Po dlouhé době jsem si koupila časopis a bylo to Elle, je to jeden z mála časopisů který si jednou za čas koupím. Není nad to občas si něco pročíst a držet ten papír v ruce. Navíc na obálce je moje milovaná Lana Del Rey, já ji zkrátka miluju! Její nové album Lust For Life poslouchám skoro stále dokola. Mám ráda všechny její alba, nejvíce Ultraviolence, které je pro mě úplně top a její nové album šlape rozhodně na paty, asi bych se momentálně nedokázala rozhodnout které je lepší. Nové album se krásně poslouchá v kuse, poslech neskutečně rychle utekl a baví! Jen si poslechněte a přesvědčte se o tom. V tomto čísle Elle je navíc článek jenom o ní takže se něco nového i dozvíte.

Jako dárek je k časopise plastová flaška která je šikovná, jelikož má dolní víčko které můžete odšroubovat a dát tam třeba ovoce nebo cokoliv co Vás napadne. Na výběr máte hned několik verzí, já samozřejmě volila černou variantu což se dalo čekat. Kdo shání nějakou flašku tak máte ideální tip!
Přeji Vám pěkný den a příště zase u dalšího článku a ještě nakonec Lanička!
Máte někdo taky toto vydání? Už jste slyšeli nové album Lany?

Podobné články

3 komentářů

  1. Flaška je fakt krásná! :) časopisy si poslední dobou kupuji málo, takže jsem ani nevěděla, že tento dáreček k časopisu byl.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat
  2. Ja som minule cestovala z Prahy domov, akurát vychádzal nový Cosmopolitan, ktorý si zvyknem kupovať takto na cesty, tak som si išla preňho do trafiky. Ale uvidela som Elle s Lanou a bolo rozhodnuté <3 Už sa nemôžem dočkať, o 2 týždne idem na jej koncert :)
    World of Nicol

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥