Tipy od Avéne

8/30/2017

Léto sice máme skoro u konce ale to nemění nic na tom že chránit naši kůži a pokožku musíme celý rok. Upřímně hlavně v létě když svítí více slunce tak je ta ochrana důležitější více než obvykle. Tak jsem si řekla že přichystám článek kde Vám ukážu pár tipů které jsem přes léto testovala. Všechny produkty jsou od značky Avéne! Pamatuji si ještě jak jsem byla na začátku léta na příjemné akci od této značky a jak rychlo to uteklo. Doufám tedy že ještě nějaké letní záchvěvy budou chvíli před námi. A ted se s Vámi jdu mrknout na produkty a něco málo k nim napsat.


Sluneční olej SPF 30, v létě mám ráda hlavně oleje když se třeba někde válím u vody nebo něco podobného. Lépe se mi nanáší než klasické mléko a podle mě i déle vydrží. Olej je vhodný pro citlivou pokožku, navíc moc příjemně voní což je další bonus. Faktor je 30 což podle mě tak akorát stačí, stejně mám pocit že vyšší faktory slouží už skoro stejně. 
Krém Anti-Age s faktorem SPF 50 bylo moc příjemné překvapení! Není skoro žádnou parfemaci čili vůbec Vás nedráždí jeho vůně, jen tak lehce svěží. Ale co mě hlavně příjemně překvapila je jeho hydratace která je velká, mám po něm krásně hydratovanou pokožku. Navíc chrání pokožku, pro mě je tento produkt rozhodně nejlepší z dnešního článku a poměrně velký objev!
Nevím jak Vy ale já když jdu na sluníčko a jsem tam delší dobu tak mám tendenci se spálit. Už jednou bylo fakt na mále ale včas jsem odešla pryč a taky jsem pak použila regeneraci po opalování.
Je to tekutější gel který je příjemný a hlavně jak je pokožka podrážděná tak gel příjemně chladí a uklidňuje. Myslím že tento gel se u Vás rozhodně neztratí.
Termální voda je klasika, upřímně už ani nevím kolikáté mám balení. V létě když je dusno a teplo je tohle skvělé osvěžení a to hlavně pro obličej ( samozřejmě nejen pro něj ale i tělo ), je Vám díky tomu hned o něco lépe. 
Novinkou je ochranný tónovací fluid bez chemických filtrů SPF 50+, na které jsem byla hodně zvědavá. Několikrát jsem produkt testovala ale bohužel nějak jsme se nakonec z něj mám smíšené pocity. Přece jen musím přiznat že je to fluid a není to make-up, čili od něj nemůžu čekat to samé a přirovnávat je. Myslím že je skvělá věc že má tak vysoký faktor který bude chránit a zároveň docela dost zmastí pleť. Než ho použijete je s ním potřeba protřepat, má velké hydratační schopnosti. Pokud chcete lehké sjednocení, hydrataci a ochranu tak tento produkt splní účel!
Co na tyto produkty říkáte? Máte s nimi třeba zkušenost? Co třeba používáte na ochranu v létě?
Budu ráda za případné tipy.

Podobné články

4 komentářů

  1. tá termálna voda je naozaj láska, na leto je to must-have :) ale rada by som vyskúšala aj ďalšie produkty ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovědětVymazat
  2. Avene mám veľmi rada :) zaujala ma hlavne tá termálna voda ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥