TRIP: Park Narodowy Gór Stołowych

8/06/2017

Je to již nějakou dobu co jsem byla na návštěvě Polska a to konkrétně v Národním parku Stolové hory, bylo tam krásně! Když koukám kdy jsem tam byla tak je to skoro dva měsíce zpět, neuvěřitelně to utíká. Nasávala jsem atmosféru a moc jsem ani nefotila, já když jsem v euforii tak naopak skoro vůbec nefotím. Třeba něco cvaknu rychle na mobil ale ve většině případě foťák moc netahám asi bych potřebovala něco lehčího. Snažila jsem se něco málo vyfotit a výsledek je tady těch pár momentek. Přiznávám že Polsko máme hned vedle a celkově mě zaujalo a ráda ho budu poznávat více. Viděla jsem z něj sice jen malý kousek takže doufám že brzy poznám další zajímavé místa které tam jsou. 

Doporučuji vzít na sebe pohodlné oblečení a boty, docela mě zarazilo že tam někteří chodili v džínách a třeba v pantoflích ale když jim to nevadilo tak jejich volba. Přece jenom jsou tam skály a lesy, je to třeba promyslet. Doporučila bych si vzít sebou nějaké zloté jelikož pokud budete chtít něco k snědku nebo pití bude se to rozhodně hodit, platební karta Vám v parku nepomůže nebo jsem nenašla bankomat. 
Nahoru to máte docela pár kroků takže plno sil, dobře se vyspat a nasnídat. 
Navíc tam byl moc příjemný čistý vzduch a to Vám povím byla paráda, mám hory čím dál raději. 
Klidně bych se na místo někde v budoucnu zase vrátila, jelikož když jsme vylezli nahoru tak se blížila bouřka. Nevím jak Vy ale já v lesích v bouřce být nechci takže sešlap dolů jsem vzala vážně hopem. Přesto to stálo za to! 
Máte nějaký tip na výlet kam vyrazit?

Podobné články

4 komentářů

  1. ó, tak tam muselo byť krásne! :).
    v poľsku som však bola len na semester v Lodži a to je nádherné mesto!

    KEJMY ♥.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥