O tom že to bude trochu jinak...

10/07/2017

Už nějakou dobu chci napsat tento článek a bude o tom kam chci směrovat tento blog nebo jaké s ním mám plány. Vesměs na začátek chci napsat že zase tak velké změny to pravděpodobně nebudou ale pro mě osobně ano a to dost velké.

Blog vedu již několik let, píšu tady o věcech co mě baví nebo co bych Vám třeba ráda doporučila. Když jsem blog zakládala tak to bylo hlavně tak nějak pro sebe a časem mi to trošku přelezlo přes hlavu. Třeba ohledně spoluprácí, když se ohlédnu zpět tak jsem byla ráda skoro za každou nabídku na spolupráci. Né že bych brala zase všechny spolupráce, to rozhodně né ale velkou část ano až byl blog zkrátka jen samá reklama a reklama. Je těžké třeba vést blog aniž by na něm byla vlastně reklama, něco doporučíte z vlastní kapsy a vypadá to jako reklama aniž by byla. Upřímně a právě hned několik spoluprácí mi docela otrávilo, někdo si stanovuje nesmyslné podmínky a když pak nestíháte napsat v článku do nějakého termínu tak je to problém. Tohle mě přesně přestalo bavit a proto jsem se rozhodla že teď to bude už trochu jinak a svůj volný čas budu investovat do záležitostí které stojí za to.

Některé spolupráce jsem třeba ukončila z důvodu že tam byly zvláštní podmínky, což pak trochu nechápu ostatní že ta takových podmínek spolupracují ale budiž každého věc ( sama jsem to teď dělala ). Na jednu stranu jsem nesmírně vděčná za některé spolupráce, jelikož je radost s nima pracovat a nikam Vás do něčeho netlačí a podobně. Já svůj blog chci dělat z radosti a né aby mě někdo do něčeho tlačil a určoval co mám dělat. Proto tu pravděpodobně bude méně článků než dříve ale za to se tu budou objevovat články které mě budou bavit. Samozřejmě budu doufat že budou bavit i Vás, uvidíte jakým směrem to bude dál směrovat. Samozřejmě se tu budou objevovat moje oblíbené tipy na filmy, co jsem si třeba koupila a sem tam nějaký tip na kosmetiku. Ale třeba ta kosmetika mě v reálném životě samozřejmě baví ale není to úplně téma o kterém bych musela psát každý článek který se na blogu objeví. Paradox je že se zrovna chystám objednat kosmetický box který mi nedá spát a nejen to ale nějaké ty kousky do šatníku taky. :D

Trošku to teď vypadá jak kdybych dělala blog z donucení, to vůbec né jen jsem občas nějaké články dělala že jsem dlouho nic nepřidala a tomu to pak odpovídalo. Takže takhle to dál už nebude!

Třeba ani netuším zda to někdo z Vás tento článek přečte ale pokud ano tak dejte vědět a budu jedině ráda!
Já Vám přeji krásný víkend, já ho mám volný a budu si užívat relax který totiž nutně potřebuji. Třeba tím že dnes půjdu do kina na nový Blade Runner, jupí jej!

Podobné články

4 komentářů

 1. Teším se na nové články a je dobře, že to blog budeš psát podle toho, jak to cítíš:) Ina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :), od tebe je mi to pocta. Zrovna jsem si ted vzpomněla jak jsme tenkrát jeli spolu z Prahy busem a bavily jsme se spolu o tom. :)

   Vymazat
 2. Také se těším na nové články. Stejně mě úplně ze všeho nejvíc baví kulturní okénko, kde to reklamou ani nezavání, a já si POKAŽDÉ, fakt pokaždé nějaký tip vyberu, a třeba se i díky tomu pak dostanu k dalším skvělým věcem. Baví mě i Tvoje nákupy a wishlisty, protože si jedeš také hodně v černé a v minimalismu a stejně tak se mi zdá, že máš ráda podobnou kosmetiku. A zkrátka k Tobě chodím už kupu let, ráda Tě sleduji i na instagramu, a těším se na nové články :) Terka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc za komentář, moc mě potěšil. :) To jsem ráda že takhle dál předávám tipy od toho ten blog právě dělám a když mám pak zpětnou vazbu tak je to nejlepší! :)

   Vymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥