Podzimní dny

10/30/2017

Zdravím Vás v novém týdnu a na konci října! Zítra máme posledního října! Přichystala jsem si pár podzimních fotek které jsem v poslední době vyfotila. Jedná se o momentky které pro mě znamenají relax. Šla jsem se jen tak projít, na nic nemyslet a fotit. Čímž jsem zjistila že mi focení dost chybí a přesně takové chvíle když se jdete jen tak projít bez žádného cíle. Mám v plánu tyto cesty opakovat! Říjen pro mě byl náročný, byla jsem nějakou dobu nemocná a plno práce. Za tu dobu jsem si ale udělala spousty radosti a vyhrála jsem voucher do cestovky, jupí takže vybírám jak pojedu! 

 Navíc máme Halloween což bude sranda, jelikož jdu do práce v kostýmu. Tak jsem zvědavá i na své kolegy v čem nakonec půjdou. Já mám za sebou relaxační víkend kdy jsem fakt vypnula a chci víc takových víkendů! Konečně vyšla nová řada Stranger Things a už jen dvě poslední epizody tak jsem zvědavá jak to ještě pár dní vydržím než to dokoukám. 
Tímto článkem jsem chtěla zakončit měsíc říjen a začít listopad. Bude nám začínat zima a to znamená Vánoce, hurá!
Jak jste si říjen užili Vy? Máte nějaký tip na evropské město které stojí za to?

Podobné články

2 komentářů

  1. Jeseň patrí medzi moje najobľúbenejšie ročné obdobie, milujem tie farby, tú vôňu vo vzduchu :-) Mne sa strašne páči Krakow, ten je krásny za každého ročného obdobia ❤ xx

    Simona | l i v e i n f o x w o r l d

    OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥