Začít se může kdykoliv...

10/14/2017

Tento týden mě přemohla nějaká chřipka čili jsem zůstala doma a pěkně v klidu odpočívala. Práci jsem dala na druhou kolej a snažím se vyležet. Pár akcí jsem bohužel zmeškala což mě štve ale zdraví je přednější. Co je trošku horší je to že najednou mám plno času a moc efektivně jsem ho neřešila. Ale tak když je člověk nemocný tak to právě slouží k tomu relaxu. 

Horší to bylo poněkud pro moji peněženku kterou jsem tento týden docela rozvířila. Pořídila jsem si konečně hned několik kousků po kterých jsem toužila a moje srdce zaplesalo. Myslím že člověk by si měl dělat radosti i co se týče materiálních radostí. Něco málo co jsem si pořídila můžete vidět třeba na mém instagramu, ale myslím že časem připravím zase NEW IN článek, přece jen je to tady na blogu klasika. 

Jednou z radostí je třeba i nedatovaný diář Doller který jsem si pořídila. Tento článek není nijak sponzorovaný ale mám potřebu se o tento tip podělit, přece jen se třeba někdo najde kdo tohle ocení. Peněženku jsem provětrala a přidala jsem k diáři ještě hrnek který společně krásně ladí. Mám ráda minimalismus a proto jsem si je vybrala. Doufám že design zůstane stále stejný i do budoucna, když jsem našla konečně ideální.

Každý rok si kupuji diář a vždy mám nějak pocit že s novým rokem se budou dít věci a tak dále. Jenže ty věci se dějou stále a řekla jsem si že pár věcí chci změnit. Proto jsem si tento diář objednala, ano je to vlastně takový obyčejný zápisník který je doplněn něčím navíc. To něco navíc je právě prostor pro své týdenní, měsíční cíle což je pro mě důležité. Já nejsem člověk který plánuje nějak extra budoucnost dopředu, nemám to ráda. Když se něco moc plánuje a nejde to pak podle plánu člověk může být akorát zklamaný.  Tohle proto byla pro mě ideální volba, je tam prostor pro mé poznámky a ty cíle ať jsou třeba menší. Navíc já si občas ráda něco kreslím nebo čmárám takže si diářem pěkně vyhraju. 
Diář potřebuji, není nad to vzít tužku do ruky a všechno si to zapsat.
Taky používáte diář? Znáte Doller, pokud ano tak co si o něm myslíte?

Podobné články

7 komentářů

 1. Doller je super nápad, ale po pár měsících mě přestalo bavit si nadepisovat každý měsíc. :( Ale super bylo to, že když jsem ho nějaké měsíce nepoužívala a zase ho vytáhla, tak jsem mohla začít znovu! :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se bojím aby to tak nedopadlo ale tak snad ne. :D

   Vymazat
 2. Diár je mojou pamäťou a tiež si doňho rada čmáram :)
  LIFE IN PICTURES BY LU

  OdpovědětVymazat
 3. Doller mám už pár měsíců a je skvělý :) letos dokonce chystají i novou barvu, tak už se jí nemůžu dočkat.
  www.linheart.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem četla, tak jsem zvědavá jaká barva to bude. :) Já jsem taková černá vdova takže jsem s černou spokojená. :)

   Vymazat
 4. Doller je pekný, tiež si plánujem jeden zaobstarat :-) Teraz ho maju aj v ružovej.
  Štýl ženy

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥