NEW IN: co jsem si pořídila za říjen!

11/11/2017

Zdravím Vás u nového článku! Rozhodovala jsem se zda článek udělat ale nakonec jsem se rozhodla že ano a to klasika NEW IN! Za měsíc říjen jsem na své poměry docela nakupovala, byla jsem trošku utržená ze řetězu.  Pořídila jsem si ale několik věcí které jsem potřebovala takže spokojenost. Akorát mám volný víkend takže díky bohu za ho! Momentálně vybírám ještě něco dalšího, moje srdce nemá dost.

Největší investicí rozhodně byly hodinky Cluse, na svém seznamu jsem je měla již nějakou dobu. Nejdříve jsem četla různé recenze a dojmy, po několika měsíčním rozhodování jsem šla do nich. Teď jsem nejvíc spokojená jelikož na ruce pěkně drží a jsou velmi pohodlné, nejsem na ani cítit a pokud váháte tak doporučuji! 
To že jsem ráda černá vdova co se týče oblečení asi každý ví, ale již nějakou dobu mě lákal pořídit šedý kabát. Když jsem viděla tento v Mangu tak bylo vše jasné! Nenosím momentálně skoro nic jiného, nejvíc pohodlný a zároveň i krásně teplý. K němu jsem pořídila i mega velkou šálu která je tak velká že by to mohl být koberec, uvidíme až přijdou mrazy tak se jistě bude hodit.
Samozřejmě boty tu nesmí chybět, tentokrát jsem vybrala H&M v prémiový kvalitě a musím uznat že je to znát. Boty jsou dobře zpracované a po několika dnech jsou pohodlné. Já mám na boty smůlu a snad ze všech se mi poprvé udělají puchýře.
V poslední době jsem si oblíbila kabelky v Zaře, chystala jsem si koupit nějakou crossbody třeba od Rebeccy Minkoff jenže já jsem se nedokázala rozmyslet jakou takže jsem to posunula. Vybrala jsem tuto černou a díky těm kovovým detailům ji miluju!
Když jdu na nákup do Tesca, vždy to skončí tím že zajdu do sekce F&F, kde skoro pokaždé něco najdu. Nákup jde pak stranou a většinou zapomenu pro co jsem šla, klasika. Vybrala jsem šedý svetr a k tomu černé džíny, konkrétně džíny už skoro jinde nekupuji jelikož jsou tam nejvíc pohodlné!
Když jsem takhle brouzdala po Zootu tak jsem objevila rockové tričko Vero Moda, které jsem musela mít! 
Samozřejmě i nějaká kosmetika tady je, to bych nebyla já. Pořídila jsem si konečně matnou rtěnku od TheBalm v odstínu Adoring, hned jsem si ji zamilovala. Moje zkušenosti jsou s nimi nejlepší a podle mě to jsou nejlepší matné tekuté rtěnky! Chtěla jsem vyzkoušet už nějakou dobu značku NYX takže jsem vzala korektor, matnou rtěnku a shine killer. Momentálně produkty testuji a pravděpodobně se časem o nich dozvíte více. 
Značku Yves Rocher mám moc ráda, momentálně chci adventní kalendář který hledám kde sehnat, jelikož mě zaujal nejvíce z nabízených kosmetických kalendářů tak držte palce. Jinak momentálně testuji novou pleťovou řadu Elixir Jeunesse, uvidíme časem na výsledky. Prozatím jsem nadšená hlavně z vůně kterou řada má. Ale nekončíme, chtěla jsem vyzkoušet vlasovou péči na poškozené vlasy jelikož mi seděla maska na vlasy z této řady. Testuji testuji a připravuji časem článek, jelikož né vždy jsou s vlasovou péči od YR byla spokojená tak že by konečně teď už ano? Jako dárek jsem dostala malinový ocet na vlasy a kosmetičkou taštičku, juch! Pořídila jsem i něco z dekorativky a to gel na obočí který je boží a temnou matnou rtěnku která je fakt vampy takže nevím kdy ji zkusím ( možná to byl spíš přešlap a nějak se v ní necítím, ach ty moje zbrklé nákupy ). 
Nedávno přišly i novinky od Essence a vždy balíček potěší! Určitě přichystám článek o novinkách a některé produkty jsou dost odvážné tak jsem na ně zvědavá. 
To je pro dnešek vše z novinek, byla bych ráda kdybychom jste mě v tom nenechali samotnou a napsali co máte nového Vy, ať nevypadám jak největší shopaholik. :D 
Já mám plán na víkend jasný a to oddávat se relaxu a klidu, mějte se pěkně a napište! Budu ráda!

Podobné články

4 komentářů

Děkuji za každý Váš komentář. ♥