Adventní kalendář Yves Rocher

12/03/2017

Máme tu první adventní neděli, jupí! Nejhezčí svátky roku jsou tady! Mám ráda jak je všude výzdoba a čím větší tím je to hezčí. Mám ráda minimalismus ale co se týče Vánoc tak je to obráceně, vůbec mi nevadí přeplácaná výzdoba a všude blikající světýlka. Co se týče toho tak jsem odmalička zvyklá na adventní kalendář a zůstalo mi to do teď, hned se díky tomu vracím do dětských let ( což v mým případě se děje dost často ale asi jsem věčný dítě :D ). 

Když jsem doma hlásila že chci adventní kalendář tak jsem dostala klasiku v podobě Kinder kalendáře s čokoládkami, jej! Ale už od loňska jsem chtěla konečně i letos nějaký ten kosmetický, přece jen pro někoho kdo rád zkouší něco nového je kosmetický adventní kalendář skvělá věc. 
Každý den otevřít okénko kde se bude ukrývat nějaký kousek té kosmetiky, boží! Koukala jsem na nabídky kalendářů a mám pocit že jich letos bylo poměrně dost a jak si z toho má někdo vybrat. Když jsem ale začala analyzovat jaký je nejlepší v poměru i k ceně tak na plné čáře vyhrál od Yves Rocher! Tuto značku mám ráda, aktuálně bych řekla že je moje nejoblíbenější což si cením i toho že se s touto značkou spolupracuji. Je radost spolupracovat se značkou která Vám vyhovuje a sedí v několika oblastech jak v dekorativní, péče o vlasy, tělo nebo pleť. 
Dostáváme se k hlavní věci a to že jednou jsem šla takhle na poštu pro balíček a čekal tam na mě tento kalendář, asi pochopíte jakou jsem měla velkou radost. Původně jsem měla v plánu si ho koupit jenže byl hned vyprodaný, měla jsem v plánu že si zajedu pro něj do Prahy ale čas nějak nebyl až si nakonec cestu našel. U kalendáře je i popis co se v něm vše ukrývá ale hned jsem to dala stranou abych měla větší překvapení.
Dnes máme 3.12. což znamená že jsme si již otevřela tři okénka a nafotila jsem Vám menší obsah toho co jsem tam měla. Miniaturu parfému, šamponu a masku na noc, nadšenost! Hlavně o této péči na vlasy mám připravený i článek takže se tyto miniatury na cesty jistě budou hodit ( tajně doufám že tam bude i kondicionér abych měla sadu ). Takže se těším jak si budu zpříjemňovat moje ranní vstávání! A rozhodla jsem se že obsah každodenního okénka budu dávat na instagram do stories ať vidíte co tam vše je. 
Máte taky svůj adventní kalendář? Kosmetický nebo sladký? Nebo jste blázen jako já? Že máte obě varianty? :D

Dejte mi vědět a přeji krásnou první adventní neděli!

Podobné články

3 komentářů

 1. Jé, no to jsem ani nevěděla, že YR má kalendář :) Tu malou vůni jsem měla a je hrozně roztomilá :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tak o kalendáři od YR jsem také vůbec netušila a vypadá výborně!
  Kosmetické kalendáře mě nadchly, žádný jsem si ale letos nepořídila, nějak mi na to nezbyl čas, snad příště nebo to ještě ráda dohoním :)
  Značku Yves Rocher miluju čím dál víc, mají toho mraky, za adekvátní ceny a takových voňavých věcí, to je slast. Moc mi vyhovuje i jejich vlasová péče, například šampon této miniaturky je opravdu funkční a skvělý.

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji moc za komentáře! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥