NEW IN: CO JSEM SI POŘÍDILA ZA LISTOPAD!

12/10/2017

Zdravím Vás u nového článku a tentokrát jsem si připravila NEW IN jelikož jsem trošku shopaholik a sem tam si něco koupím. Máme tu prosinec a s tím samozřejmě Vánoce takže teď se snažím svoje nákupy soustředit na ostatní abych udělala radost jim. Mám ze sebe radost jelikož pár dárků už mám! Což je poměrně velký výkon jelikož jsem jedinec který řeší vše na poslední chvíli ale nebude tolik čas takže se snažím tohle řešit dopředu. Teď Vám tedy ukážu pár věcí!

První věcí jsou zimní boty značky Tamaris, s touto značkou jsem doposud neměla zkušenosti takže to napravuji a uvidíme jak to nakonec dopadne. Zatím velká spokojenost, nejvíc pohodlné boty a navíc i teplé!
V minulém New In jsem ukazovala nový šedý kabát z Manga a jsem s ním tak spokojená že jsem si ho objednala i v černé. 
Miluju kostkované věci a když jsem viděla v Reserved tuto šálu, hned jsem ji musela mít. 
Což mě vede k tomu že jsem si objednala další svetr a to z H&M, mám čím dál raději červenou barvu. Přihodila jsem k tomu obyčejnou čepicu kterou nedám z hlavy a též H&M.
V Reserved moje nákupy ještě pokračovaly, našla jsem tam boží kardigen s krásným vzorem. Občas mám ráda infantilní věci třeba jako to tričko s medvědem, též Reserved. Dlouho jsem neměla žádné nové šaty a když jsem viděla tyto jednoduché s pěkným vzorem tak to byla jasná volba. 
Mám ráda minimalisté věci a když jsem nakupovala v Mangu tak jsem tam našla velmi příjemné tílka za pár korun. 
Dlouho jsem neměla nějaký nový šperk až donedávna kdy jsem dostala tuto sadu náušnic, náhrdelníku a prstenu, sadu jsem dostala od e-shopu Scarabella.
Další pozornost byla třeba i sůl do koupele od Telesept s vánoční tématikou.
To jsou pro dnešek všechny věci co jsem pořídila ale na cestě mám samozřejmě hned několik dárků ( i sobě :D ). Příště se ozvu s mým velkým objevem na vlasy tak brzy podám info.

Nevím jak Vy ale já jak chodím postupně kupovat vánoční dárky tak vždy si koupím i něco pro sebe. :D Máte to tak stejně?

Podobné články

8 komentářů

 1. Já jsem na sebe tak naštvaná, že jsem si tenhle kabát neobjednala v těch mega slevách na black friday :( Vyšel na 750 kč... Reserved teď opravdu jeden, zrovna včera jsem dělala další objednávku na eshopu :)

  OdpovědětVymazat
 2. krásne kúsky :) ten kabát z Manga je nádherný :)
  MakeupbyVeo

  OdpovědětVymazat
 3. Ta sada šperků je kouzelná.

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné věci :) Hlavně kabát, šála a ty koupelové soli :)

  www.mummysweetbaby.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. kabát a šatka sú úžasné!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji Všem za komentáře. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za každý Váš komentář. ♥